Zaustavili me danas blizu Vilusa, 34 preko (opet anti radar ugasen) i kaze: napisacemo ti kaznu, sticice ti na adresu pa ces platit 30 eura, ocekuj to za godinu dana, ako ti ne dodje za godinu onda nista, reko frende, ja idem odavde jos 10 dana...kaze onda izvoli dokumenta i srecan put.



Reply With Quote





Bookmarks