Citas li ti postove prije, ne mogu da znaju dal ti je oduzeta ili ne bez ako se bas nameracis u prvu smjenu pa da zove tamo i cuda da ti traze vozacku i cuda ali to je 0,01% teorija. E mogu samo da te odma provjere imas li vozacku ili nemas.