Citas li ti postove prije, ne mogu da znaju dal ti je oduzeta ili ne bez ako se bas nameracis u prvu smjenu pa da zove tamo i cuda da ti traze vozacku i cuda ali to je 0,01% teorija. E mogu samo da te odma provjere imas li vozacku ili nemas.
Citas li ti postove prije, ne mogu da znaju dal ti je oduzeta ili ne bez ako se bas nameracis u prvu smjenu pa da zove tamo i cuda da ti traze vozacku i cuda ali to je 0,01% teorija. E mogu samo da te odma provjere imas li vozacku ili nemas.
---Chelsea Fc---
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks