Pa sad kad sam malo pogledao i ostale i nije toliko loše kao što mi se činjelo. Osim grupa sa Grcima i Norvežanima ostali su tu neđe. Da se igra sad bili bu u prednosti za 2.mjesto, za godinu i par mjeseci se dosta stvari može promijenit. Ne bi valjalo da Pol i Ukr naprave neki uspjeh na EP, onda bi mnogo jači i sa više samopouzdanja ušli u kvalifikacije.




Reply With Quote

Bookmarks