View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 645 of 2251 FirstFirst ... 14554559563564164264364464564664764864965569574511451645 ... LastLast
Results 16,101 to 16,125 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #16101
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Junkie994 View Post
    opet vi sa drugim mjestom
    Uvijek imaju tu neku dozu rezerve

  2. #16102
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa sad kad sam malo pogledao i ostale i nije toliko loše kao što mi se činjelo. Osim grupa sa Grcima i Norvežanima ostali su tu neđe. Da se igra sad bili bu u prednosti za 2.mjesto, za godinu i par mjeseci se dosta stvari može promijenit. Ne bi valjalo da Pol i Ukr naprave neki uspjeh na EP, onda bi mnogo jači i sa više samopouzdanja ušli u kvalifikacije.

  3. #16103
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nece ne boj se.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #16104
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    We're going to Wembley
    Ja sam presreecaan aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Srbija!




    идем и ја....поново
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. #16105
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve grupe su teske sem one u kojoj je Bosna, da i oni konacnu izbjegnu Spaniju i odu na mundijal

    A bolje je igrati protiv engleske nego Spanije definitivno..engleze mozes nekako pobjediti, uzeti bod itd..Spanija ubija i kuci i na strani odmah bodove pisi njima..

    Inace, teska grupa ali se moze nekako barem do drugog mjesta

  6. #16106
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne bih ja reka bas da Spanci glat uzimaju bodove na strani.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #16107
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luis Roca View Post
    ..engleze mozes nekako pobjediti, uzeti bod itd..

    Ko zna,mozda se ovo i na dobro okrene.Da vidimo prvo kako ce se zavrsit ove sad kvalifikacije sto igramo,pa cemo onda razmisljat o narednim.Mozda se navadimo da izbacujemo Engleze,kako bi to nestvarno bilo .

  8. #16108
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Englezi nam odgovaraju kao nosilac.Ne igraju tehnički kao Španci,ubacuju loptu...naprosto velika reprezentacija po rejtingu a u stvari bez ikakvih rezultata.Ja se mnogo više bojim Ukrajine i Poljske.Sa njima će biti teže ali imamo šansi-definitivno!

  9. #16109
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po imenima igraca Poljska i Ukrajna definitivno nisu ispred nas.Posebno ako budemo imali srece sa povredama ovaj put.
    Sanse minimum 50-50.

  10. #16110
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Nismo prosli prelose, Moldavija i San Marino bi trebalo da budu laganih 12 poena ako sve bude kako treba, tako da nemamo se sto zalit...

  11. #16111
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako je Englezima teska grupa.

  12. #16112
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Nismo prosli prelose, Moldavija i San Marino bi trebalo da budu laganih 12 poena ako sve bude kako treba, tako da nemamo se sto zalit...
    ne vidim logiku tvoga posta?

  13. #16113
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Selektor Crne Gore Zlatko Kranjčar, koji je bio prisutan u Riju u društvu generalnog sekretara Momira Đurđevca, zračio je optimizmom nakon žrijeba.


    "Jesam optimista, grupa je solidna. Opet nas je zapala Engleska, što i nije loš izbor iz grupe sa nosiocima, jer nam rezultati u ovim kvalifikacijama daju za pravo da se nadamo novoj borbi za prvo mjesto. Realno gledano Poljska, Ukrajina i mi ćemo voditi borbu za drugo mjesto i pokušati kroz dobre rezultate ugrozimo i prvo mjesto. Pošto smo u svojoj kvalifikacionoj kampanji za Euro pokazali svoju kvalitetu i moć, mislim da ne trebamo strahovati od imena protivnika. Treba samo da budemo na istom nivou igre, motivacije, želje kao u ovom ciklusu, što nam, siguran sam, neće nedostajati i vjerujem da možemo ostavriti svoj cilj", rekao je Kranjčar.

    Kakav car, dajte mu odmah novi ugovor

  14. #16114
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ne vidim logiku tvoga posta?
    Mi cemo uzet te poene pa ovima drugima nece nista ostat.

  15. #16115
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    grupa nam je dosta dobra.. sa englezima možemo, to smo pokazali, igrački smo bolji od ukrajine i poljske, moldavija i sm ako se ne potcijene lagano..
    i najvažnije - da ostane cico i bićemo pravi tim.. a naravno i ove kvalifikacije ako odradimo kako treba biće samopouzdanja!!!

  16. #16116
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ne vidim logiku tvoga posta?
    onda da ti objasnim...mogli smo, recimo, biti u A ili E grupi gdje ne bismo mogli racunati na sigurne bodove jer su sve reprezentacije neugodne, ovako smo dobili dva autsajdera tako smo, sto se tice 5. i 6. sesira, prosli dobro...

  17. #16117
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to CICOOOO... svaka cast, bravo.... kako ne moze bit selektor u svakom sportu ovakav...
    AJMO CRNA GORO !!!

  18. #16118
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    to CICOOOO... svaka cast, bravo.... kako ne moze bit selektor u svakom sportu ovakav...
    imali bi i drugim sportovima, no nijesu svi savezi kao FSCG..

    treba deja postavit i u VPSCG..

  19. #16119
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    FIFA World Cup Brazil 2014 Qualification - Montenegro Group " H "
    Last edited by Montenegrino-CT; 03-08-11 at 20:16.

  20. #16120
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    onda da ti objasnim...mogli smo, recimo, biti u A ili E grupi gdje ne bismo mogli racunati na sigurne bodove jer su sve reprezentacije neugodne, ovako smo dobili dva autsajdera tako smo, sto se tice 5. i 6. sesira, prosli dobro...
    a engleska, poljska, ukrajna su prosli lose i kiksace?!

  21. #16121
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    a engleska, poljska, ukrajna su prosli lose i kiksace?!
    E to me vec ne interesuje

  22. #16122
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    idemo u san marino da se obrukamo xaxaxaxa
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #16123
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default


  24. #16124
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    a engleska, poljska, ukrajna su prosli lose i kiksace?!
    Ne vjerujem da je mislio na to. U grupi A i grupi E je postojala ne toliko nerealna mogućnost da na kraju budemo šesti jer su iz petog i šestog šešira reprezentacije koje nas mogu dobiti. Primjera radi Vels smo jedva ovđe dobili a od Makedonaca gubimo u prijateljskim što u A što u U21 reprezentaciji. Ovako smo dobili Moldaviju sa kojom se nadam da neće bit problema i San Marina što nam je sigurnih 6 bodova. Valja imati ovako lake protivnike. Pobjede povećaju samopouzdanje i sjećaš se što je bilo u prvom ciklusu kad smo je ostvarili tek na kraju.

    Kad smo već kod San Marina, ne bi me srećnijeg bilo nego da se napuni stadion pod Goricom ali bojim se da od toga neće biti ništa. Razmazio se ovaj narod i brzo se navikao da nam u goste stižu atraktivne reprezentacije za ove četiri godine. Ne znam koja je razlika hoćeš li viđet Pirla uživo kao da gledaš zbog Italije. Meni je apsolutno svejedno hoće li doć Španija ili San Marino jer me interesuje samo Crna Gora. Nažalost, po tom razmišljanju sam u manjini. Dosta će zavisit popunjenost stadiona protiv San Marina i Moldavije od datuma odigravanja i stanja na tabeli u tom trenutku. Bile su neke najave Đurđevca da planiraju da malo osposobe stadion u Nikšiću na jesen. Ako ga osposobe za međunarodne utakmice mislim da su te utakmice idealne da se tamo odigraju.
    Last edited by amnesiac; 30-07-11 at 22:55.
    Dick Laurent is dead!

  25. #16125
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    morate da shvatite i ti i on da ako su oni kvalitetni necemo npr samo mi gubit bodove tamo nego i ostali a ako su oni tranje necemo ih samo mi dobit nego i ostali!!!
    ja mislim da je sve stalo u jednu recenicu

Page 645 of 2251 FirstFirst ... 14554559563564164264364464564664764864965569574511451645 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •