Narcisoidnost! I ljudi koji ne znaju da ne moraju na sve dati komentar, da postoje momenti kad je tisina pozeljna!
Sve! Sve me nervira i svi mi idu na zivac!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Narcisoidnost! I ljudi koji ne znaju da ne moraju na sve dati komentar, da postoje momenti kad je tisina pozeljna!
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
neumjesno glupiranje
A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself
ljudi koji se prave da znaju engleski,a ne znaju ni po naški dvije riječi obrnut
The more things change, the more they stay the same.
kisa i prehlada...
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
hahahahhahha imam ja jos dosta do 32.
Nisam bas toliko ocajna... :P
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
kad mi Ciganke počnu s jedno te istom pričom, ti imaš telo žeMsko, a du$U mu$karca...
Sell the Vatican, Feed the World!
a ti znas da je obrnuto ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Nervira me jedna djevojka... ali bas me strasno nervira![]()
“It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”
...kad mi neko sa malo vece razdaljine prica nesto a ja mu kazem "ne cujem te" a onda mi pridje i pocne da sapuce "opet te ne cujem jadan"
Njak Njak Njak
Miloš Bešić - u usta mu se po*****, ako ga neko poznaje neka mu se posere u usta pa cu ga castit parom
two things are infinite:
the universe and human stupidity;
and I'm not sure about the universe
Jao, to je onaj "analitičar"?
Rijetko iritantan tip.
Planem lako i odma se iznerviram...
Nervira me :
1.Kijanje
2. Nesnosno glupiranje
3.Provociranje
4. Zene za volanom
5. Bahatost na put
6. itd itd
Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…
kad smo vec kod analiticara, politicara i tih go*ana nema ga veceg !!
![]()
Kad me neko dotakne stopalima aaaargggghhhhhhh, gradski prevoz, Marijana Mateus ...kill 'er pliiiiz
Zena ima PROBLEM za svako RJESENJE
Oce li mi neko rec sto se ona jos preziva Mateus kad je onaj batalio nju?!
Tu es mon héro!
Nestručno osoblje
The more things change, the more they stay the same.
Nosio bih i ja prezime Mateus za određenu nadoknadu![]()
nesanica, ****** joj mater..
Nisi jedini. I Karleusa ti je ima. Jesi je zva u 3? Mozda mozete pomoc jedno drugom.
![]()
Last edited by RotfLmaOmGg; 27-07-11 at 04:14.
I am so post-rock I shit sad birds.
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks