Spulje....WC.
Spulje....WC.
TAKUMI
u cemu je razlika izmedju vw motora TDI koji idu u cetvorku od 90ks,110ks.115ks,131ks,150ks na izgled izgledaju svi isto osim onoga crvenila po znakuJel turbina i mapa jedina razlika ili?
mnogo lijepa cetvorka...
http://www.polovniautomobili.com/ogl...19tdi_sport/#0
![]()
[QUOTE=qwert;2302605]mnogo lijepa cetvorka...
http://www.polovniautomobili.com/ogl...19tdi_sport/#0
]
I koliko je para? Ovo je ako se ne varam 150ks.
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Pise ti 110 konja,5000 e i to ti pise isto![]()
Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…
Dobra je i ova cetvorka, lol
http://www.b92.net/automobili/razno....&nav_id=526883
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Sto je najgore neko ce ga i kupit.
gresis decko,postoji obicni TDI sa gti opremom. 110ks
1.9 TDI 150ks fabricki ne postoji .
a ti jos vise grijesis...
nije vala no najobicniji
i na koju foru ti tDI ima 100ks?
i ja sam kiksa za pet konjova. evo spisak modela
http://www.parkers.co.uk/cars/specs/...spx?model=1031
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
Slikano u Baru ispred Paninija
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
kakva munja
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks