Dobro to,nego mi nije jasno kako se dobija 32ks cipovanjem atmo benzinca?
niujedne mi gace lastike nema
Meni je priča od starta skroz jasna. A i znači da mini 1.6 benzinac je ustvari 318i, skroz isti motor.
Da, vidim da ti je skroz jasna. Minijev 1.6 nema veze sa BMWom. To je motor od Chryslera Neon.
TAKUMI
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
Ovaj je sipao mast za podmazivanje![]()
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
A ja stisno zub me zaboli
Al pumpa sto je ovo ...
hahahahaha Vrh!!![]()
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
ulje vremenom gubi viskozitet, tj postaje tecnije. mislim da je ovo nemoguce, pogotovu na 30,000km
ali nijesam strucnjak pa me ne uzimajte za ozbiljno![]()
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
Izdrazava 740i sve. Ja ba moj nisam 5 godina mijenjao ulje komplet, samo dosipao. Prije par mjeseci sam prvi put komplet sve zamijenio![]()
Moguće![]()
kako nije?? koji drugi bi izdrzhao tako neshto :mrgreen:
Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram
I sad odgovorno tvrdim da je najbolji. I Staven u M5 samo dosipa ulje, nije ga jos skroz promijenio... Nije to wv dizel...
i ja na golfa 2 1.6d 20 godina nikad zamijenio ulje , jos bolji motor od vasih
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Moj audi ne zna sta je to ulje :devil:
Pinch harmonics
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks