Nisam ima kad. Mora sam neke zene na vecere da izvodim. Pa sledeci put, ubrzo, zovem.![]()
pa sto nisi zva na pice da iskocimo? e pa strasno.. nerviras me ti sad (mada ti nisi stvar, pa ne znam broji li se to)
Nisam ima kad. Mora sam neke zene na vecere da izvodim. Pa sledeci put, ubrzo, zovem.![]()
I am so post-rock I shit sad birds.
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
kad na fb kod 1435 djevojaka vidim slike dje poziraju, i obavezno napuce usne, a iza se vide pločice iz kupatila.![]()
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
To što je moja odluka o nemanju dece kažnjena time što stalno moram o nekom da brinem.
Da, to je predivan osećaj. Sem kad nije.
Ne čitam s razumevanjem.
Sto ne mogu da nadjem volju da uzmem da ucim za avgust.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Nista vala.. sve ide svojim tokom. Ono sto ne ide.. improvizuje se. Pa i kad je na silu.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
oteg'o sam maximalno..sve u roku do zadnja 2 ispita.. :mrgreen:
što od svinje pokupih kilažu, a ne po sata orgazma...
Sell the Vatican, Feed the World!
Daleko bilo,u kakvom si rodu sa svinjom?
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Ova nova reklama Hipotekarne Banke!! Alo, u pola minuta 6 puta "izvolite"??!! Pu!
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Nije da me nervira, ali mi upadne u oci kad neko ko nema argumente kaze - ja popustam.
Jad.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
ova užasna toploćka...
Sell the Vatican, Feed the World!
GrIJeske u ogromnoj vecini postova koji su u svojoj osnovi upitni.
Kako Raquel moze da ih voli,kad su i meni ruuuuuuuuzni..A bijah pedantna nekad.
upola/u sred/koliko rijeci i slova ispustih..
Kad se naspavam,mozda pocnem ispravno da kucam.Ili jednostavno treba samo spavati.
Neka. Jakuza je Jakuza.![]()
I am so post-rock I shit sad birds.
Greskom izrbisane 5-a i 6-a sezona serije "Two and a half men" AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa!
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
Sve..
Slazem se.
Egoizam!
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks