pusti ti to, nabaviemo ti sirokougaoni objektiv, onda meni na p u majcu bez ledja salji sliku
E stvarno ne može toliki obim da zahvati hahahah
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
pusti ti to, nabaviemo ti sirokougaoni objektiv, onda meni na p u majcu bez ledja salji sliku
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
hahahahahahahahahhahahhaahhahaahha vrh dje si ga iskopala? jer na tv ga nema sigurno evo milion godina kao ni dodo-a nazalost
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Aha,sam mi je jasan onaj PM.
Sliskovicka se vraca unazad, to joj nije dobro.
- stvari koje nas čine srećnim:
1. nauzeja
2. ..
3. ..
4. ..
5. sudoku
The more things change, the more they stay the same.
On se, inace, nikad ne segaci
Sve si nas zacarala i ocarala, prihvati tako jednostavnu cinjenicu![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Integracije,integracije.)
Hvala.
(neka me je prostr'o posred foruma da me svi vide..)
alo ajde smirite malo da ne ljubomorisem ja ovuda,swingeri jedni, to je moje, ostav !!!!!
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
nema potrebe draga, ti sjedi pij kafu,i ostav ovaj fukarluk meni![]()
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Ti si radni covjek, a ja besposlicarka, ucini mi i pusti da se zabavljam.![]()
hajde moze kad mi to tako lijepo kazes........
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Zbilja si - moja
Ucini nas srecnima, kad god hoces![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ju.
Delikatna situacija.
Da Bog da tvoja sreca rasla eksponencijalno s mojim postovima. Paranormalno odasiljem svoju energiju ka tebi. Zracimo zajedno.
Otisla.
Ovo se odnosilo na Starwalkera, a ti Raquel - vec znas moje nenajsrecnije definisano privatno misljenje.
Muzika.
druzenje sa skromnim ljudima..
Sajsi. <3
Just to slip the skin...
Mene FiX :*![]()
Tisina. Nevjerovatno kako prija nekad.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks