nema na cemu, zelim ti svu srecu i puno uspjeha u braku! :*
Hvala ti u ime svih verenih![]()
nema na cemu, zelim ti svu srecu i puno uspjeha u braku! :*
Hahaha, vidim da su svi shvatili da je moj verenicki ali nije , barem ne jos![]()
Prosle godine smo ja i brat isli za Budimpestu da bi na kraju ovo izabrali za njegovu ljubaFhttp://www.bestengagementringsblog.c...ement-Ring.jpg
Prica sa nekim Indijkama dva sata nocas u Delti. Banja-narod.
Just to slip the skin...
da bog da umro na njoj...
Sell the Vatican, Feed the World!
I ja velim![]()
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
pivo...
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
Kokice. Kupila sam 2 kese nocas, 1 mi je ispala, 2 mi je ukralo ciganche.
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
ljudi oko mene koji prave rupe u zidovima![]()
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Kad drug posalje poruku:'' Aj izadji ispred zgrade da igramo lastis.''
Polozen ispit..![]()
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
čestitam
crni čaj...![]()
"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda
Kad vec pomenuste ispite.
Prije neki dan ja otisao da uradim popravne kolok. 1. i 2. i uradio dosta al nisam na oba znao po 2 pitanja i ostavio ih nezaokruzene. I dodjem kod asistenta da pregleda to i kaze on kako ne mogu ostavit tako nego da zaokruzim nesto i ja ispred njega zaokurzim ofrlje i ubodem 3/4 pitanja tacno.Kaze: "Ti odma sad u kladionicu da ides!" a ja ne znam te rabote.
![]()
I am so post-rock I shit sad birds.
)) kako je dobro kad diplomiras...
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
ooooooooo slino ne hvalis se ne zoves na rostilj i pivo jel ? gadu jedan
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
ma ne no samo kazem, vidim reakciju na ispite, pa cisto da im kazem sta ih ceka (nadam se) 2007 sam se olesio na racun toga ili 08 vise se ne sjecam.
a rostilj, moze li u nedelju?![]()
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
hm moze da se razmisli, why not na odmoru sam ne znam sta cu od sebe ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Moze iduce nedelje da se proslavi moj upis na fakultet![]()
niko vam ne brani ;0
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Promaših acc
A mislio sam i na tebe, ono, možeš i ti sa nama![]()
Samo da preguram iducu nedelju i ako se upisem na budzet castim citav forum![]()
mene bi usrecilo najvise na svijet da ovi executor u nedjelju ode dzipom na rostilj , e kako bi me to usrecilo, (to podrazumijeva i slobodno mjesto za mene)
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks