ooooh ljepote oveeeeeee uf... zenit odma, obije
gruna'star od boga ti zdravlje
SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME
Mislis ti da kroz njih nije prosla armija k*racah modnih scouta i ko zna čega... Dok nisu doše tu dje su?![]()
@cvx ne mislim ja nista samo velim da su zlo!
a vidi se i na video isto fotoshop itekakao...
dva bolja primjerka ne gledah na ovi topic pa pjevajte![]()
SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME
kakav crni fotosop
[img]http://img856.imageshack.us/img856/5...8150084356.jpg[/img]
podjite na more ljudi da vidite domace.. ja ispametih![]()
no sto, jedino je tamo fuli ima dobrih hmmm
u budvu nidje nikoga, a u petrovac i canj dje su djedovi i babe mi se ne zalazi
vidjeh jednoga lika sa majicom "campioni d' italia 18" da nisi ti to covjece ? :mrgreen:
znam da je zabranjen chat ali prastajte ovaj put..
kakav plastikaner, ka golf, samo sto golf ima guzicu, a odje djao maka![]()
SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME
evo jedna od prije
Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
Last edited by oktagon; 19-06-11 at 10:33.
A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself
malo domaćeg mesa![]()
Ne mogu da vjerujem da idete po plazi i slikate djevojke. ALO BRE?! Ovo je moj topic i zabranjujem da se takve slike postavljaju!
I am so post-rock I shit sad birds.
i nemas neku guzu al bi mogla proc'![]()
i to pune celulita...strasno!![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
alapacha obrati mi se na pm !![]()
...
zaasto?![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks