Raquel dobar signature. Dje si ga trgovala ?![]()
Drugi put ne ostavljaj tragove :P:*
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Raquel dobar signature. Dje si ga trgovala ?![]()
Ne znam ti ja nista o tom.. i cini me bas srecnom![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
raquel mozes li da me poljubis, ucinjeces me srecnim?
Moramo ja i ti nedje poc' na kafu.:*
:*
Sto ne![]()
Last edited by Raquel; 18-06-11 at 22:39. Reason: Ovaj je bio za Stevicu :D
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Kako cemo se dogovorit' ? Ti ne koristis pm je li ?![]()
Ne ja... vidis kaako znas sto treba da znas
Zvacu ja tebe![]()
Last edited by Raquel; 18-06-11 at 22:43. Reason: Aloo.. ne preko reda :D ajte sad.. dje ste navikli :D :*
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
donio mi babo krš sa Sutjeske...
Sell the Vatican, Feed the World!
Kad vidim moju naj drugaricu da je srecna..
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Drogirana Amy... Weeeeeeeeeee
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Stomak. Ravan k'o Vojvodina. Konacno.
Just to slip the skin...
Star Wars convention!
<333333333333333333333333
I am so post-rock I shit sad birds.
bebeći jezik moje male sreće...
Kad se onako umoran od termina okupam, popijem 2l koka-kole a uz to dodam jafu pa onda legnem. Aaaaaaaaaaa !
i goozica naravno vtp :*
a ti si duša jedna! :**** i ti me ćiniš srećnom...
mene stevann kad u par opeglamo ekipu u remi ou yeaaaaaaaaaaaaaah
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
jesi vidio ako smo se posalili sa njima sinoc?? amateri sve oko nas!
pojmasi, nasle zene da uradaju na nas hah smesne suuuu
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
dvoje preslatke djecice..
Verenicki prsten.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks