Page 414 of 830 FirstFirst ... 314364404410411412413414415416417418424464514 ... LastLast
Results 10,326 to 10,350 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #10326
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ljudi ja nemam problema sa extra tv-om jer nemam extra tv

  2. #10327
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Danas mi se desilo nesto zanimljivo sa extra tv receiverom pa da podjelim sa vama


    Posto oko 4 sata uvjek pocinju serije one spanske,moji su namjestili da se to snima,poslije toga ja sam bio namjestio na onaj history neku emisiju "nostradamusov efekat" da snimam.Ali sad se desava ono pravo,iako sam ja namjesto da se snimaju dva kanala istovremeno,uspio sam da pratim treci kanal to jest emisiju "dekonstrukcija" na discovery,slucajno sam bio kliknuo naprijed dolje u onaj meni dje se moze vidjet sta je na drugim kanalima.Prvo sam mislio da nije neko poboljsanje u servisu ali vidjeh da nema nikakvo obavjestenje,Oni koji su nekad pokusavali ovo da urade pojavljivalo bi im se nesto tipa "nije moguce gledati tv program svi uredjaji u kuci su zauzeti" ili tako nesto,to se i meni ranije desavalo ali u tom trenutku nije,ove emsije sto su snimane,sve je ok sa njima,niti je losija kvaliteta slike niti nesto slicno a ovaj kanal sto sam gledao nije mi ni reckao niti je slika bila nesto gora,

    Pa da pitam Saleta zasto ne namjeste da se mogu snimati dva kanala istovremeno dok se neki treci kanal gleda ?
    Bako, jebeš li što?

  3. #10328
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    to mozes zato sto meni vec 7 dana ne radi extra tv a pitat cu te kada mi donesu router piiiiireeeli sta ces snimat i gledat

  4. #10329
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montegruja View Post
    Pitao i znas stasu rekli ,,proslijedili smo tehnickoj sluzbi,, pa ti vidi sta ces, zavrsi ti meni kao Montenegrini pa ce biti ok,
    \
    Samo da se razumijemo, meni Sale nje nista "zavrsio" oko receivera, jer ih je bilo na stanju u Herceg Novi, donijeli i zamijenili, sve sam prijavila na 1500.
    Meni je Sale pomogao kasnije oko nekih setovanja, jer to ne bih mola sama

  5. #10330
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi moji koliko je bolji extra tv od srpskog iptv-a....

  6. #10331
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahaah tako je

  7. #10332
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Srpski ima 4 Arene u osnovnom paketu,kao i nekoliko specijalizovanih filmskih kanala,a imali su i HBO dugo vremena u osnovnu ponudu.Ali i jedne i druge koci SBB,jednostavno im ne daje kanale
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  8. #10333
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Srpski ima 4 Arene u osnovnom paketu,kao i nekoliko specijalizovanih filmskih kanala,a imali su i HBO dugo vremena u osnovnu ponudu.Ali i jedne i druge koci SBB,jednostavno im ne daje kanale
    sto mislis koliko ce da prodje vremena i da te arene nestanu iz osnovnog?
    cio sistem iptv-a mi se ne svidja i dizajn i mijenjanje kanala i meni i nista nije dobro kao na extra tv-u....

  9. #10334
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Evo vec dvije godine su tu,ali Telekom za svo ovo vrijeme nje nista zaradio,to su ogromne promocije i grdne pare daju Areni(i HBOu su) da bi privukli korisnike.Privukli su nekih 80 000 za to vrijeme sto i nije nesto.Arena ima ugovor za osnovni paket do nove godine,ali sve govori da posle toga nece vise biti u osnovnom paketu,Telekom ne moze nista da zaradi tim i gubi pare,a Arena kad predje u posebni paket tek ima da izgubi.
    Imas ovdje masu stvari,ovo je jako zanimljivo
    http://www.rtvforum.net/thread-305-page-28.html
    Ono najjače što sam čuo u poslednje vreme je priča od drugovog druga koji radi u Telekomu.
    Po njemu, navodno, IPTV sistem pravi LOG o tome ko koliko i šta gleda. Kada su napravili upit nad tom bazom za Arene, rezultat je bio više nego poražavajući... većina ljudi ih uopšte ne gleda, ili zakači po nešto. Samo je kod retkih ona zaista gledana.
    E sad je pitanje uzimaju li ti ljudi IPTV zbog Arene u osnovnom paketu ili zbog toga sto ne moraju maltene nista da placaju.Vjerujem da ima i jednog i drugog,ali sigurno je mali broj onih kojima je bitan taj sistem i kako se kanali prebacuju,tu je T-Com mnogo superiorniji svakako.Krajnjem korisniku,odnosno 95% su najbitniji kanali
    O njihovoj jadnoj platforimi mnogo vise ima ovdje
    http://www.rtvforum.net/thread-417.html
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #10335
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa po ovome mi sa Extra tv-om smo najbolje prosli sto se tice software-a !?
    Bako, jebeš li što?

  11. #10336
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije 2 nedelje danas su dosli i zamijenili mi ruter, i to ne bi ni danas dosli da moji nisu zvali jednoga od montazera tamo koji je zavrsio posao. Sada je tu novi Pireli ruter i novi reciver ;-)

    tako montegruja, ako nemas koga, utulio si ga

  12. #10337
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    ...................

  13. #10338
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Stigla je oprema, ocekuj zamjenu brzo. Sale, zasto vise nije moguce sa 067 broja poslati SMS Extra Tv korisnicima ?

  14. #10339
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Na fixni broj?

  15. #10340
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neki novi kanal ima li u najavi ?

  16. #10341
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jedno pitanje.Preko ovoga Ritam kluba ne moze da se aktivira neki paket kanala besplatno mjesec dana ako vec nisam pretplacen na taj paket, je li ?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  17. #10342
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    mislim da ide prvo da ukljucis paket i pred kraj mjeseca pozoves call centar da ti odbiju dukate za to...
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  18. #10343
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa naravno,koliko znam Extra tv jos uvijek ne ide preko mobilne mreze

  19. #10344
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sale da li postoji IKAKVA zakonska mogucnost ukljucivanja ADSL-a na period 3 mjesec, na broju koji vec ima EXTRA TV

  20. #10345
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  21. #10346
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Jedno pitanje.Preko ovoga Ritam kluba ne moze da se aktivira neki paket kanala besplatno mjesec dana ako vec nisam pretplacen na taj paket, je li ?
    http://www.t-mobile.me/Ritam/tcom-nagrade.html

    Nagrade važe u toku sljedećeg mjeseca. Da bi dobio neku od ovih nagrada potrebno je da korisnik ima potpisan ugovor za tu uslugu.
    Zamjenu dukata za nagrade iz ove kategorije T-Com korisnici mogu izvršiti na portalu ’’My Phone’’ (www.t-com.me), u meniju Extra TV-a, pozivom na broj 1500 ili u T-Centru.
    Mozes preko Extra TV > Menu > T-Com servisi > Ritam klub.

  22. #10347
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montegruja View Post
    Sale da li postoji IKAKVA zakonska mogucnost ukljucivanja ADSL-a na period 3 mjesec, na broju koji vec ima EXTRA TV
    Ne moze taj holiday "Ponuda je važeća za vikend pretplatnike cije mjesto prebavališta nije na teritoriji Republike Crne Gore.". Nisam siguran da li moze da se potpise ugovor na manje od 12 mjeseci, posjeti T-Shop.

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Pa naravno,koliko znam Extra tv jos uvijek ne ide preko mobilne mreze
    Nije moguce sa mobilnog poslati na Extra TV. Samo Extra TV > mobilni i Extra TV > Extra TV.


    Quote Originally Posted by MAŚA View Post
    Neki novi kanal ima li u najavi ?
    Javicu kada bude...

  23. #10348
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    da promijenim prebivalisteeeeee

  24. #10349
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ali biloje moguce poslati sa mobilnog 067 na Extra TV. Znam kad je poceo servis,da sam slao i salio se sa ukucanima koji su pratili spanske serije, tipa..."Molimo Vas promijenite kanal i rstartujte STB" Sto ste to ogranicili ?

  25. #10350
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    To nije bilo moguce, a i eto razloga zasto ga nece biti.

Page 414 of 830 FirstFirst ... 314364404410411412413414415416417418424464514 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •