kad djeca umiju da kažu:
'hvala'
i 'Izvinite'...
I još mi pošalju ovog preslatkog malog uz - "Ovako će tvoj sin!", aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
kad djeca umiju da kažu:
'hvala'
i 'Izvinite'...
Sell the Vatican, Feed the World!
Kad mogu da spavam koliko hocu...Da me niko ne budi i ne uznemirava...A onda nakon toga podjem na plazu i sa drustvom do zalaska...E to je LJETO...
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
pomisao da cu uskoro da dobavim kavkaskog ovcara.... uuuuhhhhhh bice masinerija
K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)
Kad neko masta kako me siluje a to opravdava - da ti nabavim inspiracije.. za knjigu, pretpostavljam.
Kakva sujeta u mladom covjeku.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Diplomirao danas![]()
e pa čestitam![]()
"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda
jer je enjoy_the_silence doso iz daleke amerike <3
uzeh matursko da gledam, ne znam sto mi bi..
Kad ukapiram koliko mi neko nedostaje... uprkos njegovom nedostatku osjecaja za finese koje zivot znace. Je li to ljubav, u pm?
Sad s sjetih jedne opaske - Treba to ebat.
I popravi mi noc.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Raquel, Raquel...
I ti mene, brat bratu![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
'Nothing else matters" - sve moguce verzije.![]()
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
Oštar nož.
Miris naftnih derivata.
Trubica pre i trubica posle.
Lindt s celim lešnicima za dorućak, palaćinke z Nutellom za rućak i ledene kocke+beli Bueno za većeru.![]()
Ne čitam s razumevanjem.
teretana u koju idem, bas me razveseli
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
^ bio sam u toj teretani, spravice su odlicne, nove, svidja mi se ona koza, uvijek je cisto![]()
kad znam šta slijedi...![]()
Tatica Chris Cunningham
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
"Chuck norris ne mora da misli da bi postojao"![]()
Last edited by Prekidi_stvarnosti; 17-06-11 at 00:55.
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Ahahahahahahah:*******
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
hahah vidi potpise bleso :*****
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks