evo 48h kako nemam interneta i extra tv-a dali po ugovoru ocekuje kakva nagrada ili ce mi sve uzeti na kraju
ako to kome ista znaci u zivotu
a evo i 19min 16sek cekam da se neko javi na 1500
,,JOS UVIJEK SU SVI OPERATERI ZAUZETI UKOLIKO ZELITE DA PRVI SLOBODNI OPELJATER NAZOVE VAS TIPKU 7 I SLIJEDITE UPUTSTVA..........



Reply With Quote



Bookmarks