Kad uspijem izgladiti situaciju.
Eh, da sam muško..Kad ne može link na 'Žnema najljepše žene', evo vi ga ovđe...
Sell the Vatican, Feed the World!
Kad uspijem izgladiti situaciju.
The more things change, the more they stay the same.
Hari Krisna.
lolicak
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Sreca... moji robovi su moja sreca.
Kad dodjem kuci umoran i zaspem jedno sat ili dva
@Robovlasnica sto tacno treba da se ispuni da bih recimo bio tvoj rob![]()
Ada to ti je lako, danas ti svaka djevojka ima roba, da ne izlazis u grad, da nemas drustva, da si mi na usluzi vazda, da trcis kad te zovem. a ja cu da te maltretiram.
Last edited by Robovlasnica; 10-06-11 at 13:38.
Noblice. Desni klik, open link in a new tab. Zene u baletankama, 18-35god. Belle&Sebastian.Gula i Katapult!
Last edited by getaway blues; 10-06-11 at 13:42.
Just to slip the skin...
Ada jadan, ko te sta pita.
Aaaaa Vesna, BUSTED!
pametnija popusta...ajte
Znate na koga mene ova Robovlasnica podsjeca?
Dakle, cini me sretnim youtube. Mjesto dje za svakog chuchi po jedan clip™.
Just to slip the skin...
Hhahahaha, samo ne kapiram koje od ovo dvoje? Inace ti si vidis najduhovitiji ovo ostalo...
Pa Bill, poBogu...A nemam ti ja smisla za humor. To je prelazni trofej u vlasnistvu raznoraznih gospodarica, gazdarica i robovlasnica.
Just to slip the skin...
Ne budi bez srca... Ja Bill... E da vam je znat kako sam fino celjade ... No forumu treba malo Vesne iliti sta god da razmrda situaciju. Ja se nikome ne smjeskam, ne ulizujem...
Kad se posle radnog vremena ne osjecam kapi umornim... Yeah...![]()
Tu es mon héro!
Mene smeskanje... pogotovo ono glupavo, radi mene... Kako je lijepo uzivati u sebi, kakav god da si. A i inace sam divna.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Neki nisuPa moram da ih ubijedim
:*
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Da da decaci.. Da, cpu... Nesto te buni?
Milorade, milo mi je.. Upravo si me ucinio srecnom s ovim velikim 'D'![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ne koristim pm
..cini me vrlo srecnom![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks