prvo tražim da vidim đe ću što (đe ću utičnicu za šporet, đe dio za vodu i mašinu), a onda ću da đeljem...bih šank , a ne može da mi se uklopi u mjere...
Tražiš neki projekat za izradu kuhinje po mjeri, ili...
The more things change, the more they stay the same.
prvo tražim da vidim đe ću što (đe ću utičnicu za šporet, đe dio za vodu i mašinu), a onda ću da đeljem...bih šank , a ne može da mi se uklopi u mjere...
Last edited by KRKNA; 09-06-11 at 15:27.
Sell the Vatican, Feed the World!
A da malo skokneš na more, da razbistriš misli. Možda odustaneš od šanka.
The more things change, the more they stay the same.
kad god pokušam da mislim nešto mi se neće...dobro veliš...Rodila majka cugačicu...
Sell the Vatican, Feed the World!
To sto nikad nemam na vaucer kada mi treba :mad:
Nervira me što i dalje ljudi nesmetano mogu kupovati lijekove bez recepta, i izigravati sami sebi ljekara.
The more things change, the more they stay the same.
Sama sebe.
Ne primam vise pm-ove... sve spamove ostavite za postove.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Raquel imas pm :*![]()
Kad brinem previse. Danas mi se zivot skratio 10 godina.
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Tv Pink!
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
dosta vi je po parce!![]()
Pa e, po ono okruglo sto staje na onaj "reket" metalni.![]()
kad ljudi ne čitaju postove...i onda postave istu stvar u razmaku od par sati...
E to je bas da ti zivci odu.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Hari Krisna, definitivno.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
mene moja dobrota danasnja nervira jakooo, previse sam danas tolerantan..........
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
kad mi pokucaju na vrata pa mi raaaaaaasteeeeežuuuuuuuu!
i još smrde na znoj, a krenuli su neđe! pi!
moja neodgovornost i kasnjenje... lijepo biti zanesen i sve to, al kad je nesto bitno treba ga ispostovati...
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Još ništa danas
The more things change, the more they stay the same.
Kad ne mogu da se sjetim na koga mi lici neko s televizije.Ajde jedno ili dvoje no evo ih nekolicina zadnjih nekoliko dana. Velim necu se vise trudit da se sjetim ali me to kopka pa mi se stalno motaju po glavi pa poludim onda.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks