
Originally Posted by
CurvaNord
danas svako igra fudbal, morate da shvatite da smo mi crna gora zemlja od 600 hiljada stanovnika!
mnogo se tripujete ka da smo brazil

To je tacno, ali mi znamo kvalitet nase ekipe i koji su njeni dometi. Takodje znamo i cija je krivica ona sramotna igra. Ocajna igra u odbrani i bezidejni napad. Ako igraci citavo vrijeme pokusavaju na individualni kvalitet da daju gol, bez akcije, mislim da znamo cija je to krivica. Osim ako nijesu idioti, pa u inat treneru rade onakve stvari. U tom slucaju trener ne treba da ide, nego da se izgubi iz fudbala!!
Inace, zamalo srce da me okine! Kliknuh i doceka me najgore - Zoran Filipovic kandidat za selektora CG! Poslije par sekundi skapirah da sam na prvoj strani...
Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!
Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!
Bookmarks