Ne znam na kom su nivou razvoja trenutno, ali znam da Erste banka svašta nešto uvodi. Znam i da se ugledaju na Erste u Hrvatskoj đe se sve i svašta elektronski završava. Pitanje je vremena kad će se Hrvatima približit. A i prilično ozbiljno kao banka djeluju, znam dosta ljudi koji tamo rade i znam da nema previše džabalebaroša.





Reply With Quote
Bookmarks