safari![]()
Đoint.
Ne čitam s razumevanjem.
safari![]()
pijuckam vino... ne pušim...gledam utakmicu... i super mi je :mrgreen:
Led ledena Cola Zero
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
prvo kupanje u moru ove sezone , a voda čista, bez gužve... nekako sve lagano ...
Ludilom maskiram dosadu
:lolblue:
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Moka orinđ iz Grineta, kad mi je ne razvodne.
Ne čitam s razumevanjem.
Узречице, кад то престану бити.
Постови гђице cowgir|, дођем на тему, прочитам пар постова, прочитам њене, и уватим налево круг. У почетку је било симпатично, сад помало симптоматично. Фино је.
Концепти, кад то (не) престају бити.
Last edited by Raquel; 06-06-11 at 09:52. Reason: Хахахаха!!!!!!!!
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Isto prvo kupanje u moru. Sve to bijashe fino dok ne dodje grupa invalida i "parkirashe" se ispred nas, a i Sunce zadje za oblake. Na mjestu dje se inace parikiraju vespe bijashe 4-5 invalidskih kolica, sve u svemu prvi dan poce lijepo, ali kad vidjeh sve ono nekako me prodje zelja za plazhom i kupanjem.
Jim Carrey
A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
moj dobri drug koji mi je donio hard disk pun filmova :mrgreen:
stariji sin jedne nevjeste bio sa ocem kad su "sređivali" gicu i došao kući i objašnjava ushićeno :
- mama, znaš kolika je svinja, ali nije veća od tate!
Sell the Vatican, Feed the World!
Trenutno bi me najvise usrecio ban. No nece admini da uslise moje molbe![]()
neopisiva glupost pojedinih forumasa .. :lolblue: :lolblue: :lolblue:
A to ti je standardna pojava ovdje. Bilo je i gorih tema od one. Jedan se raspitivao o tome dje cemo za novu godinu u avgust.
ljudska glupost nema granica!!!![]()
što se ovdje sve znai što ja sad to znam
![]()
Nista u ovom trenutku..lose sam..![]()
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
Cokoladaaaaa!!!![]()
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
Raquel :*
torrent kad dodje na 100%![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks