View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 598 of 2251 FirstFirst ... 9849854858859459559659759859960060160260864869810981598 ... LastLast
Results 14,926 to 14,950 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #14926
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,743
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    tvoja krivica, sto ne rece 200e?
    FiX a okle sam znao sto ce ispast'. Pametnom jedna dosta.

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    dobro je dok ti je nije uzeo, pusti.

    To mi je prolazilo kroz glavu.

  2. #14927
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mijenjajte temu Treba mi karta

  3. #14928
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    E, pa sto se meni nece sve desit'. Drug nabavio 2 karte za utakmicu i sad se mi nasli da mi da moju i sve to ok proslo, no udjoh ja u kladionicu da odigram nesto i prilazi mi co'ek. Koliko bi proda tu kartu ? Ja odgovaram necu da je prodam idem sa drugom da gledam. Pita on ponovo : samo reci koliko ? Ja ponovo rekoh necu da je prodajem.

    On poce da me psuje da vice na mene, poce co'ek da me mrska. Dolazi mi nemoj da te vise vidim odje, ma svasta ljudi moji, no sto je najgore i ovo 2-3 koje se nalazilo u kladionicu stadose u njegovu odbranu. Pocese da pricaju: a moga si mu rec', fino te pitao. Ja samo izadjoh i dugo sam bio pod utiskom, je li moguce da ima takvih ljudi.
    хехехе треба си га ту одма, столицом!
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  4. #14929
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    E, pa sto se meni nece sve desit'. Drug nabavio 2 karte za utakmicu i sad se mi nasli da mi da moju i sve to ok proslo, no udjoh ja u kladionicu da odigram nesto i prilazi mi co'ek. Koliko bi proda tu kartu ? Ja odgovaram necu da je prodam idem sa drugom da gledam. Pita on ponovo : samo reci koliko ? Ja ponovo rekoh necu da je prodajem.

    On poce da me psuje da vice na mene, poce co'ek da me mrska. Dolazi mi nemoj da te vise vidim odje, ma svasta ljudi moji, no sto je najgore i ovo 2-3 koje se nalazilo u kladionicu stadose u njegovu odbranu. Pocese da pricaju: a moga si mu rec', fino te pitao. Ja samo izadjoh i dugo sam bio pod utiskom, je li moguce da ima takvih ljudi.
    Imas tu 3 opcije.

    1. Ne prodajem i izadjes vani i svojim poslom.
    2. 300e gospodine.
    3. Ne prodajem.A on skoci na tebe da se dere,ti 2 samara i uplatis tiket pa svako svojoj kuci.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  5. #14930
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To je posro neki.Da si mu reka 100 eura ne preko,izmrsika bi te i tako i tako pa bi reka mene si nasa da dizes cijenu,tacno ga vidim iz tvoje price
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #14931
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    To je posro neki.Da si mu reka 100 eura ne preko,izmrsika bi te i tako i tako pa bi reka mene si nasa da dizes cijenu,tacno ga vidim iz tvoje price
    Hhahaha tacno tako...I ja bas nesto zamisljam kako bi to islo...Debos neki...Trebo je samo okrenut se izac...Fala bogu kladionica ne fali
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  7. #14932
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A custe li Branovu izjavu,otprilike ovako-da pobijedimo nije bitno kako samo da pobijedimo,1-0,1-0 i da pjevamo,pa malo stade pa rece - sve pjesme i narodne i zabavne
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  8. #14933
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    crna gora je u fever pitch-u, nema druge :mrgreen:

  9. #14934
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto si imao juce da igras u kladionicu hahahahahahahahahahahha
    :)

  10. #14935
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    E, pa sto se meni nece sve desit'. Drug nabavio 2 karte za utakmicu i sad se mi nasli da mi da moju i sve to ok proslo, no udjoh ja u kladionicu da odigram nesto i prilazi mi co'ek. Koliko bi proda tu kartu ? Ja odgovaram necu da je prodam idem sa drugom da gledam. Pita on ponovo : samo reci koliko ? Ja ponovo rekoh necu da je prodajem.

    On poce da me psuje da vice na mene, poce co'ek da me mrska. Dolazi mi nemoj da te vise vidim odje, ma svasta ljudi moji, no sto je najgore i ovo 2-3 koje se nalazilo u kladionicu stadose u njegovu odbranu. Pocese da pricaju: a moga si mu rec', fino te pitao. Ja samo izadjoh i dugo sam bio pod utiskom, je li moguce da ima takvih ljudi.
    Kixao si shto si drzao kartu da je vide, strpash je u dzep i gotovo A svaka chast na zhivcima kad je vec doshlo do situacije.
    Deserve's got nothing to do with it.

  11. #14936
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    E, pa sto se meni nece sve desit'. Drug nabavio 2 karte za utakmicu i sad se mi nasli da mi da moju i sve to ok proslo, no udjoh ja u kladionicu da odigram nesto i prilazi mi co'ek. Koliko bi proda tu kartu ? Ja odgovaram necu da je prodam idem sa drugom da gledam. Pita on ponovo : samo reci koliko ? Ja ponovo rekoh necu da je prodajem.

    On poce da me psuje da vice na mene, poce co'ek da me mrska. Dolazi mi nemoj da te vise vidim odje, ma svasta ljudi moji, no sto je najgore i ovo 2-3 koje se nalazilo u kladionicu stadose u njegovu odbranu. Pocese da pricaju: a moga si mu rec', fino te pitao. Ja samo izadjoh i dugo sam bio pod utiskom, je li moguce da ima takvih ljudi.
    Izvini, kolko imaš godina??

  12. #14937
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Ostadoh bez karte... Loša taktika! Ima li ko da mi da što za bilo koju tribinu?! (eto da se pofalim da sam bio na skoro sve utakmice CG, uključujući i prijateljske protiv Azerbejdžana i Kazahstana). Ako neko ima nešto neka mi slobodno pošalje u PM. Stvarno ne bih da ovo propuštim. (nisam iz PG, tako da ću na dan utakmice dat pare za kartu svakako tome ko bi mi pomogao :P )
    karata nema ni za lijek, i ja isto trazim karte da uzmem kod tapkarosa al su im cijene nenormalne, sto ce bit tek za englesku
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #14938
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li tacno da je UEFA promijenila broj ucesnika za evropsko prvenstvo 2012-e, tj da ce 20 mjesto 16 zemalja ucestvovat na evropsko? Sto bi znacilo da nece samo najbolji drugi ic direktno bez baraza na evropsko, no vise najboljih drugih timova. Moze li neko ovo potvrdit?
    Last edited by Peko; 03-06-11 at 08:07.

  14. #14939
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nikad cuo za ovo, ne vjerujem da bi uefa mogla bit toliko neozbiljna da mijenja pravila takmicenja u sred ciklusa

  15. #14940
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Nikad cuo za ovo, ne vjerujem da bi uefa mogla bit toliko neozbiljna da mijenja pravila takmicenja u sred ciklusa
    To i mene cudi, mada sam cuo to od prijatelja koji ne bi to tek tako izmislio (mada je on mozda nesto pogrijesio). Ali ne bi to bio presedan, jer je tako nesto vec uradjeno za evropsko prvenstvo u kosarku.

    P.S. Ne mogu tu vijest nidje nac na internet. Mozda mi je taj drug pobrka fudbal s kosarkom.
    Last edited by Peko; 03-06-11 at 08:18.

  16. #14941
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Phhhhh nije mi jasno sto je stavio juce na trening onov Vlada Bozovica u startnih 11...

  17. #14942
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Je li tacno da je UEFA promijenila broj ucesnika za evropsko prvenstvo 2012-e, tj da ce 20 mjesto 16 zemalja ucestvovat na evropsko? Sto bi znacilo da nece samo najbolji drugi ic direktno bez baraza na evropsko, no vise najboljih drugih timova. Moze li neko ovo potvrdit?
    To je cini mi se za sledece EP, i bice za 24 ekipe umjesto dosadasnjih 16. A ne vjerujem da bi UEFA mijenjala pravila ovako u letu...nisu oni neozbiljni kao FIBA

  18. #14943
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko to igra sjutra? sta je to?
    AJMO CRNA GORO !!!

  19. #14944
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ko to igra sjutra? sta je to?
    Izgleda je neka utakmica u pitanju.


    Svaka cast za trening juce, gledam na tv i jezim se.

  20. #14945
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel realno da su ovi iz dana takvi smecari, pi jadnici zadnje vrste
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #14946
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto su izmlatili???

  22. #14947
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    jel realno da su ovi iz dana takvi smecari, pi jadnici zadnje vrste
    HAHAHA, kakva trobojka brale, ono ni u Radanovićima nema.

    Zamisli kakve su to frustracije.
    Tačno treba Dejo da im organizuje neku humanitarnu utakmicu, da im se uplati za taj stan u Beogradu.
    Last edited by [kinetic]; 03-06-11 at 09:27.

  23. #14948
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa oce li neko rec sto to pise? ne uzimamo svi to smece u ruke...

  24. #14949
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne treba pridavat vaznosti sto pise taj anticrnogorski list.

  25. #14950
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    pa oce li neko rec sto to pise? ne uzimamo svi to smece u ruke...

Page 598 of 2251 FirstFirst ... 9849854858859459559659759859960060160260864869810981598 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •