boli me q. za engleze cu kampovat tamo citavu noc, ako drugacije ne moze da se dodje do karte...
Sjevera je bilo jutros samo na onaj lijevi salter ja uzeh jedva
boli me q. za engleze cu kampovat tamo citavu noc, ako drugacije ne moze da se dodje do karte...
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Kakvi mutni poslovi , ccc ..
BISOGNA VINCERE !
Kako ce da grmi nocas na trening...![]()
Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !
Ja uzeh oko 11 6 komada za sjever .Drug mi jedan je kasnije poša da uzme 2 još za njega i zatvoren šalter bio.Al su zato unutra dijelili prijateljima,kako mi je reka.Dok se čekalo otvoriše šalter za zapad i možda 10 karata su prodali i odma ključ.Skoro je nemoguće da su za sat i po prodali 3000 karata,pa nije bilo ispred milion ljudi nego 200 a sa onim koji su kasnije došli možda i 300.
Nisu sve karte danas pustene u prodaju i sjutra ce isto da se prodaju.
Para vrti dje burgija neće.
Svuda piše da se prodaju od 10-18h a oni zatvorili šaltere u 12?!
Ne vjeruj u sve sto procitas u novinama.Ka' nasha posla...
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Uzimam ja danas ove trebovane u sest.E sto se najavljaju ovi za ove majice ajmo svi za crnu goru
Evo vi za majice i salove :
https://forum.cdm.me/showthread.php?...83#post2237383
p.s. Navija li se nocas za one u pancire ili bez njih ?![]()
Para vrti dje burgija neće.
Da li je moguce da je na koferenciji Luka Pejovic rekao : '' Mi imamo strasne napadace Djalovica , Vucinica , Becjiraja i Jovetica i kome oni ne bi mogli ''dat dv'a komat'a'' haahahahhaahhahahaahahahhahahaahahahahahhaha kakav seljak..
BISOGNA VINCERE !
u 19:15 svi pred sjevernu tribinu
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
deuscroix
Ne mogu da vjerujem da je onoliko ljudi doslo na trening...
1908.
Koliko ?
kad je na trening ovako bilo, što će tek bit u subotu...
Danas probana ova postava, vjerovatno oni počinju
Božović - Pavićević, Baša, Savić, Pejović- Drinčić, Peković, Zverotić, Vlado Božović- Vučinić, Đalović
zna li se sto je s juznom tribinom ?![]()
Dick Laurent is dead!
Ne treningu nevjerovatna atmosfera, gornja tribina sjevera je bila skoro puna... neopisiv osjećaj, jedva čekam subotu!!!!!!![]()
Je li to sigurno da će i sjutra bit otvorene blagajne?
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks