Ne tebi, nego intelektualcu.
Kuliram, kuliram. Odlicno mi je. Udrite kao da me nema.
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Ne tebi, nego intelektualcu.
Ok, sorry. Nema me.
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
da ugadjam osobama koje volim , da skrolam tekst na macbook sa 2 prsta ...![]()
Ludilom maskiram dosadu
kad se dobro naspavam.. e tad sam najsrecniji
![]()
Svaki film Bate Stojkovica... Legenda.
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
niko ne konstatuje ovu Rakel, jer sam mislio da je nesto do mene...![]()
Pusti je djaole tamo, idi trkaj se s policijom...![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
jagooooooooooooooooooooooodeeeeee
![]()
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Ljubav prema izabranici suprotnog pola. Mada ovo moze upasti i u suprotnu kategoriju.
srecna sam kad nigdje ne kasnim, kad sam sredjena i psihicki i fizicki...
Kad idem za BP da gledam najvazhniju utakmicu sezone...![]()
Slazem se.
oktagon me cini srecnim, i njegova apoteka ;p
Sunceee!!!![]()
KRKNA i njeni vicevi![]()
Mene čini srećom 4 sata popodne kad dođe, jer imam jednoga kolegu, ne mogu da ga slušam više.... A čini me srećnom i 3 sata, jer on tada ide kući... Pa, bilo koji od ta dva sata za mene je baš srećan hahahahahahahahahhahaha
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
^ Kad procitah ovo cimnuh se da nijesi ova te sjedi preko puta mene, al nije ne zna ona na kompjuter :yipiiii:
Kreč, kolica i mešalica.
french kiss...![]()
Tu es mon héro!
čisti donji veš...
Sell the Vatican, Feed the World!
Nije taj tvoj kolega nista prema mojoj koleginici koju ujedaju komarci pa zaprasuje kancelariju sperjom protiv buba i komaraca. Prosto me milina neka ufati. Al ne mari ,mene to cini jako srecnimJer kad zacvrkuce i kad mi kuva kafe i kupuje krem bananice , nema takve nidje ...
Ludilom maskiram dosadu
This lil girl just made me happy.
![]()
I am so post-rock I shit sad birds.
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks