View Poll Results: 100 Years of Alfa Romeo

Voters
188. You may not vote on this poll
  • 8C

    20 10.64%
  • Giulietta Sprint

    24 12.77%
  • 33 Stradale

    19 10.11%
  • 2600

    0 0%
  • GTA

    16 8.51%
  • Montreal

    7 3.72%
  • Spider

    3 1.60%
  • 156

    31 16.49%
  • Brera

    37 19.68%
  • 8C Competizione

    31 16.49%
Page 10 of 244 FirstFirst ... 678910111213142060110 ... LastLast
Results 226 to 250 of 6086

Thread: Alfa Romeo Club

  1. #226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    EKV, koliko se krecu cijene kod nas 159 poput tvoje, moze na pm ako je tajna
    Vidim po njemackoj da su 2008 sa ispod 60K km po 8-9 hiljada, sto mi je velik pad cijene s' obzirom da je osnovna u srb 28 hiljada? Baš sexy auto, sa srecom
    ja sam do skoro pratio cijene...2005 i 2006 godiste mozes da nadjes da kazem povoljno....to ti je 8-9000..ali su iste i presle makar po 150000...uglavnom...ove novije iznad 2007 su sve bile 10 pa na gore...plus racunaj troskove da je dovezes, carinjenja i sl...

    p.s.
    nesto mi cudna ta tvoja informacija za cijenu...ja gledajuci na mobile.de kad trazim auto sa prvom registracijom 2008, da je 1.9jtd 16v, da nije presla preko 65000km...i onda iskoci jedna koja je kad se odbije VAT preko 9000(a slika nema)...sve ostale su 11 pa gore...+ troskovi dovodjenja....

    p.s.2

    evo par sa kramara iz BIH...mada su vec dvije prodate

    http://www.askramar.com/index.php?op...&id=2873&cid=1
    http://www.askramar.com/index.php?op...&id=2876&cid=1
    http://www.askramar.com/index.php?op...&id=2829&cid=1
    Last edited by E_K_V; 13-05-11 at 21:42.

  2. #227
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Evo Link I od ovih cijena se odbije nekih 2000E povracaj, ili se doda jos 1000E na ove cijene i ispada te cijena za ovdje, samo kazem da npr E90 ovog godista i ove kilometraze i opreme, nema ispod 15 hiljada, a isti im je cjenovni rang novog vozila

  3. #228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Evo Link I od ovih cijena se odbije nekih 2000E povracaj, ili se doda jos 1000E na ove cijene i ispada te cijena za ovdje, samo kazem da npr E90 ovog godista i ove kilometraze i opreme, nema ispod 15 hiljada, a isti im je cjenovni rang novog vozila


    Nikad nemoj da gledas cijenovni rang.
    LS460L je u startu jeftiniji od S500 za nekih 20 000 dolara, a posle 3 godine vrijedi 10 000 vise.
    TAKUMI

  4. #229
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Prvo, "povracaj" ne mozhesh da rachunash na svako auto (pimash * kod onih kod kojih ima povracaja)...drugo 1000€ ce da ispane dovozhenje + propratni papiri...onda dodash josh ~22% na procjenu + reg....trece, ovo su sve auta iz italije, belgije, pm....vidimo se.

    Alfa 159, dizel125ks+, 2008+, <70kkm (ove 13.xxx€ ne gledaj jer je ochigledno spam oglas)
    http://www.autoscout24.de/ListGN.asp...D&powerfrom=92


    BMW e90, dizel125ks+, 2008+, <70kkm
    http://www.autoscout24.de/ListGN.asp...ate=N,U&fuel=D
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  5. #230
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,127
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Pričao sam nedavno sa jednim trgovcem polovnim automobilima (uvozi ih iz Italije) i kaze da on stalno vozi automobile sa JTD motorima. Kažem mu ja da su solidni i nisu skupi, a on će da ako hoćeš dobar primjerak nisu bas ni jeftini a da oni uspijevaju da nađu auta u dobrom stanju po prihvatljivoj cijeni. Nisam ja htio da ulazim dalje u priču.

    Kaže još, da na malim autima, B i C segmenta imaju 300-400 eura zarade, a na većim (limuzine, SUV, monovolumeni) i po 1000 eura.

  6. #231
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    u HN se vozi ona srebrena iz Kramara...auto je u fullu,nije puno presla i bukvalno je kao nova,tacke nema a bila je izmedju 10 i 11 000 za kes...

    e90 se za te pare ne moze naci...

  7. #232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ne znam zasto uporedjujete porodicnu limuzinu srednje klase sa premium limuzinom srednje klase.
    159 je u klasi sa Passatom, Accordom, Avensisom, Mazdom 6...

    e90 je u klasi sa A4, S40, C, IS, TSX, G...
    TAKUMI

  8. #233
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,607
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Kako sad to?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  9. #234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To je odavno tako...

    A znam, sadly, za Alfase koji uporedjuju 159 sa e90...
    TAKUMI

  10. #235
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    (ove 13.xxx€ ne gledaj jer je ochigledno spam oglas)
    http://www.autoscout24.de/ListGN.asp...D&powerfrom=92
    nije spam...ovaj trgovac je kupio cijelu flotu jedne firme....zato i sve imaju od prilike istu kilometrazhu i godishte....vjerovatno bile na lizing preko 3 godine
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  11. #236
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Fabia ne glupiraj se...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  12. #237
    Join Date
    May 2011
    Location
    1
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    thank you. good works.

  13. #238
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    the best, vazda poobrou
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  14. #239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    Fabia ne glupiraj se...
    Kakvo glupiranje sad, objasni?
    TAKUMI

  15. #240
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,607
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ma pretjeruješ, znam šta hoćeš da kažeš, al pričaj to za VW ako hoćeš, jer je 159 konkurencija c klasi, bmњ 3 i A4 htio ti ili ne
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  16. #241
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ma pretjeruješ, znam šta hoćeš da kažeš, al pričaj to za VW ako hoćeš, jer je 159 konkurencija c klasi, bmњ 3 i A4 htio ti ili ne
    a cemu je onda konkurencija Giulietta? B klasi, bmw 1 i A3 jel?

  17. #242
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vikipedija se slaze sa Kenneth-om

  18. #243
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Giulietta je C segment ("golf" klasa)

    D segment ima porodichna auta tipa Passat, Mondeo, Insignia itd i premium klasu koju chine 159/BMW 3/Accord/C klasa/Saab 9-3 itd...

    Naravno najmanje je bitno kojoj klasi pripada...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  19. #244
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    jer je 159 konkurencija c klasi, bmњ 3 i A4 htio ti ili ne
    Po cemu? Cijena? Oprema? Velicina? Pogon? Motori?




    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    premium klasu koju chine 159/BMW 3/Accord/C klasa/Saab 9-3 itd

    Od kad su Alfe iz te klase premium? Kako moze da bude premium 155ica, 156-ica a 159-ka je samo naslednik? Da bi bio premium, i prethodnici moraju bit premium.
    Od kad je Honda Accord premium? Pa zasto onda imaju Acuru TSX?
    Zasto je Honda Accord premium a Mazda 6 nije?
    TAKUMI

  20. #245
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,129
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Jel ti to sebi u brk nesto?
    niujedne mi gace lastike nema

  21. #246
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    155 i 156 su naravno bile premium, zapravo je kompletan brend Fiat-ov premium brend kao shto je Audi VW-ov...Zapravo tu klasu najvishe odvaja sportska crta - "kompaktne sport limuzine" - predstavnici Audi A4 - BMW3 - Alfa 15X....

    Ma nema potrebe da se raspravljamo na tu temu, prije svega potpuno je nebitno u koju je klasu neki struchnjak uglavio neko auto...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  22. #247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ti si i dalje ubijedjen da je 155 u klasi sa e36, 156 sa e46?

    Daj nemoj...
    TAKUMI

  23. #248
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znam, bolje su ali eto...;p
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  24. #249
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ja ih svrstavam u istu klasu..Accord, 6, passat, trojka, c klasa, a4, 155/156 sve mi je to ista klasa...
    She is only here to annoy herself!

  25. #250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da, onda ti je ista klasa i BMW 5, Pug 607, Superb, 166...?
    TAKUMI

Page 10 of 244 FirstFirst ... 678910111213142060110 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. ALFA ROMEO club
    By 2_fAsT_4_YoU in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5461
    Last Post: 17-03-11, 08:32
  2. K: Alfa Romeo 147 JTD
    By SteffaN in forum Ostali oglasi
    Replies: 112
    Last Post: 02-07-10, 10:53
  3. P: Alfa Romeo GTV V6 TB
    By brzi_pas in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 17-01-09, 17:48
  4. Alfa Romeo Fun Club CG
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 19
    Last Post: 01-02-08, 19:52
  5. Alfa Romeo Club Serbia
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-05, 09:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •