Kratko 3500 :-)
Kratko 3500 :-)
More stat...
Odakle je frend? Iz BiH?
TAKUMI
e jes vw smece, i kolko ga mrzim, tolko pomamio se gotivim ovi caddy life 2.0tdi 4 motion, super sweet sa dsg mjenjacem
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Ovo valjda pripada ovdje!
valjda vidis da je auto udareno?
f6
ne, auto nije udareno, to je odsjaj.
ovo auto je nikad udarano, znam momka, reka mi je ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Interesantno je kako magle farovi na novim automobilima, ovo nije novo.
Pogle ovo recimo:
A evo i sedmica, nova, ispred Granda.
![]()
Last edited by Fabia_Elegance!; 10-05-11 at 10:39.
TAKUMI
I meni je magla u desni far, onaj koji sam mijenjao kad je auto udareno. Lijevi je fabrički i nikad maglio nije. Može li ikako to da se sredi, da se skine problematični, zadihtuje dobro da više ne magli ?
naravno da moze...u ovom topicu samo na vw![]()
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
skines far, pola kila silikona na njega, uzmes onaj noz za torte i polako razmazujes...
mozes da zoves fabiu da ti vrti far dok ti to razmazujes..xexe![]()
oce li mi reci neko neki broj majstora da mi nesto pozavrsava oko golfa 4 ? ABS lampica ukljucena, diskove treba zamijeniti i jos nesto oko elektronike, ima li jedan da zna sve to da idem kod 16 majstora a da nije skup i da mogu doc na red makar za par sati.
P.S. Nisam iz pg ali bi dosao.
Zovi ovoga tipa i dovori se s njim: 069 015 527
TAKUMI
kolko kosta veliki servis za golf4 TDI ?
Last edited by TITOGRAD.MNE; 17-05-11 at 11:40.
250-300 eura sa rukama.
TAKUMI
Đe ? Kolko kostaju samo djelovi ?
Jetta 2 jos je ziva!
![]()
niujedne mi gace lastike nema
epic win!
zivjeli kinezi!![]()
fala ti brate![]()
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks