sef bez daljnjeg![]()
sef bez daljnjeg![]()
Ne znam je li bilo ali evo jedan koristan link za vlasnike bmnj-a
http://www.realoem.com/bmw/select.do
Šlagom ja bih tebe nasapuno
Onda bih nosom napisao Bruno
evo ga sličan koji ja koristim, lakši mi je nekako...
http://bmwfans.info/parts/catalog/
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
pogle sto cine neke budale, e pa..
![]()
Katastrofa kolko u Podgorici ima mladih i obijesnih vozaca, pogotovo tamo na zabjelu....
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
Ima ih, to je sprdnja.
TAKUMI
mozda bi ljepse izgleda kad bi cijela felma bila mat crna
Ma ciljao sam na onoga NSX-a... stalno divlja tuda po gradu i remeti javni red i mir..
Dobro je kad ima su chiM...
Inace, nervira me nasa prodajna mreza METILJAVA. Treba da platim svjecicu odgovarajucu 14EUR komad (BOSCH obicna), a na e-bay mi je 6 IRIDIJUMSKIH NGK najboljih - 42$ :roll: :mad: :burp:
naravno da je to M3 E36... Fabricki enterijer... Tako je taj auto izgledao davne 1992-ge i pravio se do 1999te![]()
Izgleda ka da je E136 ;P
"ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"
Kako im nije bilo sramota da stave takvu instrumentablu, kao u 316?
TAKUMI
drugacija je u 316 koliko se sjecam i samo je 220 graviran![]()
She is only here to annoy herself!
ma E36 se pravio u doba Hitlera, a fora je sto je jos tad bio ispred konkurencije i imao ESP, EBD, ABS, BBC i CNN.
Vasko kazhe da je to zadnji pravi BMW, bez toga svega nabrojanog ? ,P
"ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"
Zadnji pravi bmw je 535i iz 2010.
e36 i dan danas hvata poglede i ima izgled na kojem mogu da mu zavide i ova nova kolica![]()
vozio se u 5.0i x6 prije neki dan...![]()
![]()
![]()
zdravo djaci...![]()
bravo ti se brate moj![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks