Sto vozis sad?
rado bih ja vozio ovo selo![]()
Sto vozis sad?
TAKUMI
Sta su spulje?
Postoji li nas izraz?
niujedne mi gace lastike nema
Da............
TAKUMI
fiat bravo 1.9 jtd2008..
al bi trebao sad da uzmem land cruisera .. ovako nešto
mada mi je motor na prvom mjestu.. yamaha xtx 6602008... eto tako
![]()
bobanov 335i je mnogo dobar, ne vidim to fabijino selo.
Ne mora svaki da ima isti tocak, ovaj je bas ono...mudo.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
neka no pazi na sliku kako je tablice "zamaskirao" HAHAHAHHAHAHAHAHHAH ja tek sad vidim
She is only here to annoy herself!
To sam htio da kazem.
TAKUMI
Gx470.......
TAKUMI
Vala Bojane, totalno ti je selo BMW...treba da izvadish taj motor i ubacish neki koji nema preko 15KS/cyl, stavish 15tochkove s 195/95 gumama i tako too, fabrika i te stvari...
"ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
Vuduprle, kasniš... baš kasniš...
JOLE kakve felmeeee aoooo!
primijetio sam da su oko ove alpine parkirani sve mercedesi![]()
There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)
Bookmarks