a sto se radi odje...
nova bembara 5 ili nova E klasa...mane mogu da nadju samo kimi i shumi zajedno sa T.G ekipom a da prije toga ne procitaju na netu koji ima koje ''slabosti''...
na kraju se svodi na to da je sve to stvar ukusa..
Usput BMW je sa petakom ostvario rekardnu prodaju..
P.S ja bi prije uzeo bembaru, vise mi odgovara

Bookmarks