Quote Originally Posted by BanneD_1 View Post
a sto se radi odje...

nova bembara 5 ili nova E klasa...mane mogu da nadju samo kimi i shumi zajedno sa T.G ekipom a da prije toga ne procitaju na netu koji ima koje ''slabosti''...
na kraju se svodi na to da je sve to stvar ukusa..

Usput BMW je sa petakom ostvario rekardnu prodaju..

P.S ja bi prije uzeo bembaru, vise mi odgovara


Nisam ih vozio, ali ako se baziramo na E klase i petarde do sad, nova petarda bi trebala da bude miljama ispred E klase.