CaseLogic, sad bi covjek rekao da se ti razumijes u auta...? griju li ti se kocnice i dalje dok stojis na semafore?
GTI je nje*ra, TopGear test je bio da je golf 1 GTI bio brzi od golf 4 GTI
smijesno
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
ponavljam: za te pare bi uzeo nesto drugo a ne GTI...
pretprosle godine zamalo da odem da kupim G.5 GTI..al sam se predomislio i stavio 20soma na banku pa ide kamata i malo se dodaje pa stancic neki da pane...toliko sam se bio napalio na to auto to je bilo nemoguce (ka malo dijete kad vidi na vrh police neku igracku od metar ipo pa je sanja (: ) kasnije sam odlucio i kupio jedan polovni za skoro 5k i ostatak na pocinak.
sa ovim ocu da kazem, da volim da vidim lijepog, a pogotovo da cujem GTI..ali sad malo bolje kad razmislim, pogrijesio bih da sam ga uzeo...
e ne znam sto da vam kazem,ali ja bi volio da vozim gti. prije no mazdu 3,megana,a za fokusa nisam siguran.
i ja isto ali opet ocu da kazem postoji bolji nacin da se potrosi 25-7k na auto (ili na bilo sto drugo).
ako imas auto i oces nesto iz te klase, imas para, neces pogrijesiti ako ga uzmes.
nemas auto, imas te pare, budala si ako kupis gti..
pozz..
megan 250 i kraj
Jesi li ga vozio?
TAKUMI
Ma ne znam ja, Foki ST, Megane RS i td...znas?
Daj da vidimo lap times na Ringu...
TAKUMI
koje vrijeme ima 528ia na ringu?
Originally Posted by my name is ...
Fabia kad budeš konkurentan javi se!
VW GTI no.1
a dje auto bild nadje.
niujedne mi gace lastike nema
hahahah megan 2+ a leon 4 kako ih nije stid!
niujedne mi gace lastike nema
ovako,sto se tice,zavrsne obrade,kvaliteta izrade unutrasnjosti,materijala od kojih je radjeno,mk6 je def ispred megana,dovoljno je otvoriti i zatvoriti vrata na mk6 i sve je jasno!!
a sto se tice,motora,vjesanja,stvari koje imaju veze sa stazom,(jer ta auta su i napravljana u neku ruku za LAP times) ubjedljuvo je reno ispred mk6!!
pod1: mk5 gti je ipak meni za u rangu clia r27,a ni primac tadasnjem 225 ili r26 meganu
pod2: mk6 gti jeste brzi od klija,al smijesan za megan 250
moje misljenje,ako grijesim ispravite :P
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks