Vrlo neprijatna stvar i nadam se da ce svi biti dobro i da nece biti problema. Imali su mnogo srece i za sve treba da je opomena kako voze. Pojasi nijesu tu radi sale. Treba ih stavljati ovo je opomena svima..
Sto se tice sala koje su napisane ubijedjen sam da niko nije zlonamjeran..i da se svi sada sale upravo zato sto je ocigledno da ce biti ok. Na kraju je on sam poceo sve to kada se slikao onakav....ne mogu da vjerujem mu je to palo na pamet



Reply With Quote

padoh sa stolice




. 
Bookmarks