5 i po keš? pa ti su gori od ovih cdm forumaša što rotiraju po oglasima![]()
OK, na sajtu imamo listu automobila sa podacima tipa VIN, oprema, koliko je presao, cijena, clean title i carfax (ako je clean), problems (ako ih ima)...radimo od do, nedeljom ne radimo, no financing, we take trade ins, price firm...i onda na kraju pise "For more info contact NN at 248...".
Kad je auto na sajtu to znaci da je available.
Onda, evo od 2004-e, svaki jebeni dan stizu emajlovi, po 30-40 dnevno, pitaju:
I WANT TO KNOW MORE ABOUT THIS VEHICLE - pa covece, zovi, imas broj;
onda
IS THIS VEHICLE STILL AVAILABLE? - pa zovi i pitaj;
dalje
DO YOU GUYS FINANCE? - lijepo pise da NE.
onda
CAN I TRADE IN MY CHRYSLER FOR THAT BEAUTIFUL VW JETTA TDI? - pise WE TAKE TRADE INS
neki salju
I CAN'T BELIEVE THAT THIS CAR IS CLEAN CARFAX. CAN I HAVE A REPORT? - tamo pise da je CLEAN.
ili
VERY INTERSTED. CAN YOU GIVE ME A CALL?
onda, crnci, najvise za Cadillace, cijena je recimo $8995
WOULD YOU TAKE 5500 CASH?
Koji klinac da radim? Ne smijem da gasim email opciju zbog nekih drugih stvari.
Last edited by Fabia_Elegance!; 03-04-11 at 02:06.
TAKUMI
5 i po keš? pa ti su gori od ovih cdm forumaša što rotiraju po oglasima![]()
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
to me u neku ruku podsjeća na ovo
![]()
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
LOLCINA
exactly.
TAKUMI
ima li mogucnosti naknadne ugradnje klime u clio storiu? i ako ima koliko bi to kostalo?
Pa moze, ako nadjes istu od Clijica...
Kosta dosta, i trazi masu da se radi.
Brrrrrrrr......
TAKUMI
NikolaTGSelo, sto je sa getribom?
TAKUMI
znate li sto za zavoli lpg sisteme? valja li to sto?
Ma ne, nego, ono, sto je bilo sa Metabondom?
TAKUMI
dali neko zna,koliki je minimalan broj bodova za testove da bi polozili !? C-kategorija je u pitanju
Bako, jebeš li što?
rekoh to vec prije cini mi se ...
nista naravno.
1300 km sam prosao ni mrvica zvuka se nije izgubila ... kontakitrao sam metabonda i rekao mu, rece da ce mi vratiti pare ali ga nema da se javi heeehe
inace napravih onaj prekidac u vratim sto nije detektovao da se vrata otvaraju - hladan lem na ploci u bravi... napravio sam i onaj prekidac za staklo u istim - kontakt sprej je rijesio stvar...
the World's leading dance event
Sensation
Opel Omega '89 (masala...), na boardu pise Er06. Koji ga je dja'o?
Zna li ko sta jel Stivi ziv?![]()
ziv je ziv je..sminkerise se s alfom po pg:P
Mozda sam ga nedje obrijao pa nece da odgovori na pm.. Dolazi li uopste ovdje vise? :P Neka ga neko zovne da provjeri poruke ovdje.
Prije neki dan je bio sa Oliver Kuinom...zvali su me i bili su bas umorni.
TAKUMI
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Pitaj u autoskolu...
tek je 12 satiako ne znas ne stoj mi na muku molim te
![]()
Bako, jebeš li što?
za B je 60 valjda tako da za C ja mislim ima nekih 20 pitanja vishe ...
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks