ne bi mi moga put uzet ovaj![]()
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
Samo 520 KS?
LOL
TAKUMI
E al će da troši oko 8-9 u prosjeku
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
Smanjili zapreminu sa 5.2, na 4.0
4.0 520ks, vjerujem da ce bit brze od prosle s8
Bmw b7 alpina 500 ks
S63 amg 540 ks
A sto ne bi mogao kad S63 amg trosi 11.9 :lolblue::lolblue:
http://www.mbusa.com/mercedes/vehicl...-S63/year-2011
Ovo je greška za AMG, on troši 9.9...
![]()
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
To su danas gluposti ,svaki proizvodjac napise neke bas premale potrosnje.
Nama je to smijesno i cini nam se da je nemoguce, ali niko od nas ih nije vozio i testirao potrosnju da bi znao koliko lazu![]()
Felme na s8...boli glava koliko su dobre![]()
Fabricki podaci su moguci na njihovim putevima sa njihovim gorivom.... kod nas je to teoretski nemoguce![]()
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
Kičerica taj s8,
a ovaj je prelijep.
![]()
niujedne mi gace lastike nema
Ima li dje koji dobar audi do 6000 eur?
A8 2.5 TDI full, koza, navigacija, automatik, 2001
oko 7000?
U taj a8 je vjerovatno onaj motor od 180 konja, znam da su hvalili te , ali ne znam koliko su dobri
kolege, dje da pogledam neki a4 1.9 (2007) i kolika im je cijena (orijentaciono)?
hvala.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
Ima li u Weltauto?
Da ides vani negdje?
Cijena A4-rke 1.9, 2007, sa solidnom opremom, do nekih 70 000 km bi trebala da bude oko 14 000.
TAKUMI
u welt nikako jer su im cijene ka da se sprdaju-imam par prijatelja koji rade u Roksped i oni su mi rekli da ni slucajno ne kupujem tamo, gadaju se sa cijenama.
vani moze do njemacke nego gledam nesto onaj mobile.de i cini mi se da su cijene skocile u zadnja 2-3 mjeseca.
kakav je onaj plac na ulazu u niksic?
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks