Signore je u pravu za jednu stvar. Ne treba se mnogo cimati oko rezultata mlade reprezentacije, ona treba da sluzi kao priprema za A tim i da izbacuje shto vise kvalitetnih igraca. Potpuno je nebitno kakve ce rezultate imati.
Shto se tice Vlaisavljevica, tu vec nije u pravu, jer je lik totalni ignorant i red je vise da ide. Mislim da za tu funkciju treba iskesirati i dovesti Zeljka Petrovica. On nije neki trener za rezultate, ali je dugo igrao i posle radio u Holandiji gdje najbolje na svijetu znaju kako da od mladih igraca naprave vrhunske.
Shto se tice ulaganja u fudbal, tu je Brano Milacic potpuno u pravu. Drzava za neke mnogo manje bitne sportove (u svjetskim razmjerama) daje mnogo vece pare, a prema fudbalu se ponasha kao maceha iz bajke prema pastorki.
Last edited by Recordare88; 30-03-11 at 10:06.
Deserve's got nothing to do with it.
Bookmarks