Ne moze 750i da razvije tu brzinu.
TAKUMI
moze ako ga bacis iz aviona...
Ne moze ni novi da ide 280, sa 400 KS.
Frende, znas li sto je 30 km/h preko 250?
Mnogo.
To je problem, SMG.
Meni se svidjaju sekvencijalni, ali ne i SMG BMW-ov, mislim da je previse jerky za normalnu voznju, i ono sa uljem...
Samo vi pogledajte video po jutubu i tako cete znati sve o autima.
P.S. dodji da te vozim u moj 300, samo da nabavimo drugu foliju instrumentalke.
TAKUMI
Dajte V12 da ne može 300...
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
She is only here to annoy herself!
Ne shvatam, ko je aerodinamicniji od M-a, i koji M ide 290?
TMLSSH, nema nijedan e38 koji ide toliko, jer jbg, prvo je prenos kratak, onda je tezak, onda nije aerodinamican, i nema neku snagu za tu brzinu.
TAKUMI
govorim o novoj sedmici (F01 valjda) a ne E38
ide M5 sa 400 konja 290, testirano GPSom, a i malo jace![]()
She is only here to annoy herself!
Ovo je 850i, pogledajte spicband i volan.
Last edited by metabond; 01-04-11 at 07:24.
Alpina B12 E38 PICHI 285 u vmax kolko me sjecanje sluzi6.0 430hp
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
gledaj kako puni preko 220..ne budi siguran![]()
She is only here to annoy herself!
Djaba, pogledaj Veyrona kako puni do 370...posle voda....
TAKUMI
to je bas za poredjenje![]()
She is only here to annoy herself!
Pa ako je on VODA iznad 370, onda i 750i je voda iznad 260.
TAKUMI
Ne zanimaju me cipnuti.
TAKUMI
hoces da kazes da cip moze da mu poveca max brzinu za vise od 10 km/h? Tesko..
She is only here to annoy herself!
Moze naravno ako moze da vrti.
Pri maksu je bitan obrtni, a cip to daje.
TAKUMI
http://www.automobile-catalog.com/ma..._f02/2011.html
po simulatorskom testu ide 283 km/h...eto nije 290 ali blizu
inace dobar sajt
She is only here to annoy herself!
There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)
Bookmarks