nije bas da ne ne drzi....moyda modeli prije 6-7 godina ,ali ovi su izbalansirani
nije bas da ne ne drzi....moyda modeli prije 6-7 godina ,ali ovi su izbalansirani
ne želim oplakivanje.....sve što očekujem je očekivanje
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks