S turbinom ?Sto mislis, je li takav BMW, sa preko 500ks, zabavniji za voziti od ovog CSL-a, i koliko bi bio brzi na stazi, za iste novce?
Ne.
S turbinom ?Sto mislis, je li takav BMW, sa preko 500ks, zabavniji za voziti od ovog CSL-a, i koliko bi bio brzi na stazi, za iste novce?
Ne.
"ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks