Ao! Cus ovima pricu hahaha
Drugari pa niste normalni, sto ce kome u realnom zivotu pg/CG plasticni gepek i lakse vjesanje i polu slikovi i menjac koji salta za 0.08sec ??? :hammer:
Da imam B7micu, i X5 4.4i i M3[obicni] onda bi mi mozda na pamet pao CSL.
Naravno za njega bi mi trebala i neka staza koju bih sam napravio jelte i mozda bih castio jos ponekog da trosi gume na moj asfalt a?
Cao![]()





Reply With Quote
Bookmarks