juce sam gazio po nekom hard core terenu, mogu vi rec matori slusa ka najbolji, al mi hvale ovi amorti poludje me ne postojanje rebounda i prenos vibracija unutar kabine, ( da ne bude zabune crkli su mi prednji ) , ne slikah nista jer sam radio warm up, sledeci put kamera ide montirana i snima se sve, ocemo li ako za vikend bude kisa na neki mudding ?