Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 136

Thread: Telenor - zamjena kartica

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default Telenor - zamjena kartica

    Pozivamo vas da do 10. aprila u nasoj poslovnici u Delti besplatno zamjenite karticu za novu. Zamjena je neophodna zbog promjene drzavnog koda. S postovanjem.

    Interesuje me da li je ovo mjenjanje samo kartice, ili uzimanje nove kartice i novog broja?
    \\
    OFL•GIC

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    pa pise ti..
    samo mijenjas kod 381 kodom 382, ostaje ti isti broj..

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    Ko pita, ne skita.
    \\
    OFL•GIC

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    khm..ja sam malo priglupa, a i kako reče Tito, ko pita ne skita, da li su sve kartice koje je pro-monte izdao sa starim kodom?...mislim, ja imam karticu evo 15 godina, i morala sam da je zamijenim kad sam kupila potonji telefon nije htio da mi je učita, ali je to bilo prije godinu ipo, još je bio pro-monte?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    ja dobih novu karticu , i citavo vrijeme mi stoji da sam u roamingu u svojoj mrezi. znaci , da neko ne pomisli da sam uhvatio neku stranu mrezu, stoji da sam u roamingu u telenor mrezi. a dobit njihovog operatera spada u domet naucne fantastike.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,915
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,857
    Thanked in
    707 Posts

    Default

    ovo se ne zna Božije zore..
    vama do aprila, 067 do oktobra, a 068 do maja...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  7. #7
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a najjace bi bilo broj koji imam 10+ godina da mi zamijene, BTW meni pise da zamijenim do 4.aprila
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by liquido View Post
    a najjace bi bilo broj koji imam 10+ godina da mi zamijene, BTW meni pise da zamijenim do 4.aprila
    svi dobijaju iste brojeve ,samo se mijenjaju neki kodovi koje mi i ne vidimo. i ne zaboravite da kopirate kontakte.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Mijenja se IMSI kod na kartici, dok dodijeljeni MSISDN (vas broj) ostaje isti. Mreza i dalje 'emituje' stari kod, pa dok se sve kartice ne zamijene izgledace kao da ste u roamingu.

  10. #10
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema potrebe da se kopiraju kontakti oni ti to rade na licu mjesta. Znaci samo podjes do poslovnice das svoju karticu i dobijes novu.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beautiful smile View Post
    Nema potrebe da se kopiraju kontakti oni ti to rade na licu mjesta. Znaci samo podjes do poslovnice das svoju karticu i dobijes novu.
    nisam to bas napamet pricao. Posao,dobio karticu ,...onako jos upakovanu . Pa tek kad su mi ugasili staru, i to posle skoro 24 h,stavio novu i morao kopirati kontakte.

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

  13. #13
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Zanima me da li ce mi iskljuciti broj ukoliko se ne registrujem do 10 aprila,jer necu biti fizicki prisutna ( ) u Crnoj Gori u tom periodu,a ni nekih dva mjeseca nakon tok roka?Jedino rjesenje je kupovanje novog broja ili mozda postoji opcija da mi suspenduju moj broj sve dok se ne registrujem?Pro monte sam mreza (ili kako god da se zove sada).
    P.S.Povremeno upalim tu karticu,ali nikakvo obavijestenje mi nisu poslali ,bez ova standardna za roaming.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  14. #14
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,051
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Zanima me da li ce mi iskljuciti broj ukoliko se ne registrujem do 10 aprila,jer necu biti fizicki prisutna ( ) u Crnoj Gori u tom periodu,a ni nekih dva mjeseca nakon tok roka?Jedino rjesenje je kupovanje novog broja ili mozda postoji opcija da mi suspenduju moj broj sve dok se ne registrujem?Pro monte sam mreza (ili kako god da se zove sada).
    P.S.Povremeno upalim tu karticu,ali nikakvo obavijestenje mi nisu poslali ,bez ova standardna za roaming.
    rok je kraj septembra,pripitah ih jer mi je stigao sms da zamjenim karticu do kraja marta

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,482
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Što je najjače nema ni dual kartica. Očekuje se dolazak, ali do tada...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Samo jedno pitanje,povodom ovih poziva od strane mobilnih operatora.Koliko shvatih nije cilj ta promjena koda no UZIMANJE PODATAKA TJ REGISTROVANJE KORISNIKA.Znači svi vi koji pripejd kartice donesete na zamjenu morate donjet i ličnu kartu da vas REGISTRUJU.
    Pitanje je PO KOM OSNOVU I KOM ZAKONU SE MORAJU REGISTROVAT PRIPREJD BROJEVI?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  17. #17
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Hvala Minjo,ako moze do septembra,sticu cu da se registrujem i ja .
    Sto se tice registracije,meni ne predstavlja nikakav problem,vec sam se i ovdje u Italiji morala registrovati cim sam kupila pripejd broj(a to je bilo dosta davno).
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Kako će sad odjednom da nestane jedno 100,000 "korisnika"... prepaid kartice koje se neće registrovati.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  19. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Samo jedno pitanje,povodom ovih poziva od strane mobilnih operatora.Koliko shvatih nije cilj ta promjena koda no UZIMANJE PODATAKA TJ REGISTROVANJE KORISNIKA.Znači svi vi koji pripejd kartice donesete na zamjenu morate donjet i ličnu kartu da vas REGISTRUJU.
    Pitanje je PO KOM OSNOVU I KOM ZAKONU SE MORAJU REGISTROVAT PRIPREJD BROJEVI?
    Usvojen je zakon,po kojem svaka pri-pejd kartica mora biti registrovana,bilo je vec price o tome,da li je to u redu i da li se krsi privatnost tim postupkom.

    Samo me interesuje kako ce izac na kraj sa strancima koji dodju na ljetovanje,mislite da ce oni rado davat podatke?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Arrow

    Rain, post br. 12.

  21. #21
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i sto smo zakljucili? Da li ce oni da mi kopiraju kontakte, ili ih ja moram kopirat?

  22. #22
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,531
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imas PM View Post
    i sto smo zakljucili? Da li ce oni da mi kopiraju kontakte, ili ih ja moram kopirat?
    KOpirace ti oni.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Maktub
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    obavezno ponjeti licnu kartu.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imas PM View Post
    i sto smo zakljucili? Da li ce oni da mi kopiraju kontakte, ili ih ja moram kopirat?
    ako budu umjeli.. [ne sprdam se]

  25. #25
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,531
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    ako budu umjeli.. [ne sprdam se]
    podpisujem za ovo u zagradi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zamjena kartica
    By srdjancar in forum Operatori
    Replies: 57
    Last Post: 28-09-07, 01:46
  2. Asus 9200SE graf. kartica + Firewire PCI kartica
    By ssm in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 15
    Last Post: 24-01-07, 23:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •