Ma buraz, sve OK.
Moram priznat da je motor bolji medju motorima nego pogon medju pogonima.
4Matic je klasika, nista strasno.
Ma buraz, sve OK.
Moram priznat da je motor bolji medju motorima nego pogon medju pogonima.
4Matic je klasika, nista strasno.
TAKUMI
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks