Ovo je stvarno...:klanjam se do poda:.
Ali znam da fali tu malo bemveizma kad su vozne karakteristike u pitanu, jer ovo, iako je Mercedes, nije auto za starce.
Ovo je stvarno...:klanjam se do poda:.
Ali znam da fali tu malo bemveizma kad su vozne karakteristike u pitanu, jer ovo, iako je Mercedes, nije auto za starce.
TAKUMI
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks