Originally Posted by n00b Smanjite to za PM, ne vidim neki poseban razlog za to, ako imam na više poruka da odgovorim, ova blokada baš utiče demotivaciono na mene. 10 sekundi je TOP. +1 i micite ovo 10 karaktera...
Njak Njak Njak
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks