Quote Originally Posted by n00b View Post
Smanjite to za PM, ne vidim neki poseban razlog za to, ako imam na više poruka da odgovorim, ova blokada baš utiče demotivaciono na mene. 10 sekundi je TOP.
+1
i micite ovo 10 karaktera...