Page 61 of 271 FirstFirst ... 115157585960616263646571111161 ... LastLast
Results 1,501 to 1,525 of 6751

Thread: iPhone (Helpdesk)

  1. #1501
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MassiveAttack View Post
    za sta sluzi taj dock?
    stalak za ispred kompjutera npr. a ima i nazad audio izlaz
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #1502
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Dje i koliko kosta da se odradi onaj 4.1 u iphone 3gs 32 gb,
    i jeli to taj najbolji "tiganj" za njega trenutno?
    Posto se ne razumijem mnogo i ne znam ima li kakve veze sa tim,
    da kazem i informaciju da je iz T-coma aparat.
    Predlozi i preporuke pliz.

    Usput da kazem da je fabrichki na njega trenutno i da super radi, bez ikakvih problema itd. samo me ovo interesuje
    u sluchaju da cu sa tim nesto znatno da UNAPRIJEDIM iphone.

    Dajte mi svoja mishljenja vezano za ove stvari shto da chinim.

    Hvala unaprijed.
    Last edited by N-I-K-O; 28-12-10 at 15:46.

  3. #1503
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad ti je pretpostavljam 3.1.3 soft? da li ti je SimFREE ili zakljucan na T-com? ...
    pogledaj ovo
    http://jailbreakmatrix.com/iPhone-iT...reak#iPhone3GS

    takodje provijeri koji ti je Baseband ....

  4. #1504
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Dje i koliko kosta da se odradi onaj 4.1 u iphone 3gs 32 gb,
    i jeli to taj najbolji "tiganj" za njega trenutno?
    Posto se ne razumijem mnogo i ne znam ima li kakve veze sa tim,
    da kazem i informaciju da je iz T-coma aparat.
    Predlozi i preporuke pliz.

    Usput da kazem da je fabrichki na njega trenutno i da super radi, bez ikakvih problema itd. samo me ovo interesuje
    u sluchaju da cu sa tim nesto znatno da UNAPRIJEDIM iphone.

    Dajte mi svoja mishljenja vezano za ove stvari shto da chinim.

    Hvala unaprijed.
    Brate,ovako...Ako imash sad 4.0,a mislim da imash jer je i moj takodje iz T-Coma,necesh ga osjetno unaprijediti,a ako ti je bash merak da imash 4.1,donesi,da ti to zavrshim,da ne dajesh pare za relativno jednostavnu rabotu...
    Pa kupish fino klincima po paketic i reci "poslao vam je onaj glavonja sa pravim MOTOROM,a ne ovo shto vam tata vozi"

  5. #1505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Fala vi ljudi zdravo bili i veseli!

    A recite mi ovo da znam oca mu, predlazete li mi vi uopste da ja ista mijenjam,
    mislim jeli to bash onako osjetno modernizovano kad se uporedi sa ovim sad shto je na njega
    kakav je kupljen u T-com?
    Andro to je taj isti iz T-coma, ne razumijem se ali to je to,
    nista mu se nije ni mijenjalo ni dodavalo i odlichno radi sve, bez ikakvih problema.
    Greota mi je vec ako ga imam da ga ne unaprijedim ako vec moze, kad je vec to glupost a?

  6. #1506
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bokolo View Post
    Sad ti je pretpostavljam 3.1.3 soft? da li ti je SimFREE ili zakljucan na T-com? ...
    pogledaj ovo
    http://jailbreakmatrix.com/iPhone-iT...reak#iPhone3GS

    takodje provijeri koji ti je Baseband ....
    A dje isto ka da si mi da bushilicu da ti ja nesto izbushim po kuci, ispalo bi ka da ti je bombu neku u kucu bachio .

    Nemam ti ja pojma ni shto je ovo shto si mi rekao brate

  7. #1507
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Aj udji na Settings=>General=>About=>Version i reci shto ti pishe?I dolje dje ti pishe modem firmware?

  8. #1508
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Aj udji na Settings=>General=>About=>Version i reci shto ti pishe?I dolje dje ti pishe modem firmware?
    ...nesto nejasno ... Honda CBR ... 6..
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  9. #1509
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    ...nesto nejasno ... Honda CBR ... 6..
    Neka djaole, posla sam mu pm shto skachesh odma na mene
    A tu oznaku shto si dao, znam je i vishe nego dobro

  10. #1510
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    21,346
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    ako je vec na 4.0 ili 4.0.1 nemoj ga upgrade-ovat jer neces nista dobit,samo ce ti bit teze za prodaju posle jer nece se moc lagano otkljucat bar da si hvala rekao sto sam te uputio kod momka da uzmes telefon
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  11. #1511
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ti nisi htio taj tvoj da prodas sto cu ti ja, morah kupit kod drugoga

  12. #1512
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    NIKO NIKO Dobar dan

    Kao sto su ti rekli ako ti je 4.0 na njega onda ne diraj nista a ako nije onda je resenje da se ubaci 4.0.1 i otkljuca ili 4.1 Custom

    znaci ako je 3.1.3 onda je ogromna razlika a ako je 4.0.1 onda ne diraj nista nego uzivaj
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  13. #1513
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi,jutros stavih mob iphone na punjenje i napunilo se do 100% ocu da kazem da je punjac radio, i sad da ka konektujem nesto od slika da prebacim ne prepoznaje mi komp uredjaj.Probam na drugi USB slot nece ni tu.Probam na punjac da preko USB-a povezem mob nece da se puni. Restarotovao sam par puta telefon nece opet.Sto moze bit nije valjda crkao punjac ili nedje da se prekinuo kabal...ili NE DAJ BOZE nesto do iPhona?

  14. #1514
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    a vjerovatno kabal kad nece ni kompjuter ni punjac ... mada...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #1515
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Manita me fata...najvjerovatnije cu poc u GSM house da mi vide ovo. :/

  16. #1516
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Barbarosa
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ubacio sam app iblacklist 4.2 i radi sasvim dobro samo imam jednu zamjerku, br koji mi je blokiran samo izlazi kao odbijen poziv i onda ide redial... Moze li se kako podesit da bude kao van dometa ili nesto slicno...
    Valjda koristi neko ovo, mada sumnjam da ima ta opcija, hvala.

  17. #1517
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U kom formatu je najbolje upisivati brojeve kontakata?

    Sve sam preturio u npr.: +382 6x 123456 i kada neko zovne s' Telenora - nekad izađe propisno ime, a nekad samo broj: 069 123456.

    Onda sam prebacio sve u: 06X 123456 - i ista stvar se događa. Neke kontakte pronađe u adresaru - a neke ne.

    Ne shvatam ga nimalo. :?
    Moja ex-Nokia raspoznaje sve bez obzira bili u formatu: +382 69... ili sa zagradama: (069) ... ili samo sa nulom u zagradi (0)69 ...

  18. #1518
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko me zovne sa broja: 069 ... i njegovo ime mi se ispiše na ekranu, a ako mi ISTI TAJ pošalje poruku - njegovo ime mi ne izađe, već samo broj: +382 69...

    Kakvo razočaranje ... Najosnovnije funkcije telefona ne rade kako treba... :?

  19. #1519
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Nista, fino svakom kontaktu stavi broj i sa 06X i sa +382 6X, i nema zime
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  20. #1520
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    trazi nazad , postavio sam ja fajl i resenje toga problema . treba samo preko SHH da se ubaci tj. zamijeni jedan fajl
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  21. #1521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Thnx! Našao sam tvoj post od prije, no je onaj fajl obrisan sa sendspace... Nema veze - ako postoji rješenje potražiću ga na Google... Mene je čudilo da se niko drugi na to nije žalio osim mene.

    Nego - može li se instalirati Android na ovaj iPhone? :shock:
    To bi bilo najbolje - spojit lijepo i korisno.

  22. #1522
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  23. #1523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    thnx, vidio sam ovo - nego ovo samo za starije modele. Neđe sam pročitao da je moguće napraviti i dual-boot pa u startu biraš iOS ili Android k'o na Windows.

  24. #1524
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Thnx! Našao sam tvoj post od prije, no je onaj fajl obrisan sa sendspace... Nema veze - ako postoji rješenje potražiću ga na Google... Mene je čudilo da se niko drugi na to nije žalio osim mene.

    Nego - može li se instalirati Android na ovaj iPhone? :shock:
    To bi bilo najbolje - spojit lijepo i korisno.
    bio je josh jedan link evo ga

    http://rapidshare.com/#!download|228...yCodes.plist|3

    edit. http://www.sendspace.com/file/02bvnw
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  25. #1525
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav Stivi,

    zasto ja vise ne mogu da pristupim iphonu preko ovog ssh-a?

    udje u winscp i kucam sve kao sto sam i prvi put kad sam popravio caller id ali nece javlja mi neku gresku...sto to moze bit?

    javlja sledecu gresku : "server unexpectedly closed network connection"
    Last edited by pirely; 10-01-11 at 14:00.
    Apsolutno ne podrzavam.

Page 61 of 271 FirstFirst ... 115157585960616263646571111161 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ANDROID(Helpdesk)
    By be_original in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 380
    Last Post: 28-06-13, 13:30
  2. BlackBerry (HelpDesk)
    By Stivi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-10, 16:12
  3. Replies: 77
    Last Post: 20-08-07, 02:43
  4. Helpdesk - help!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 15-12-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •