Dje i koliko kosta da se odradi onaj 4.1 u iphone 3gs 32 gb,
i jeli to taj najbolji "tiganj" za njega trenutno?
Posto se ne razumijem mnogo i ne znam ima li kakve veze sa tim,
da kazem i informaciju da je iz T-coma aparat.
Predlozi i preporuke pliz.
Usput da kazem da je fabrichki na njega trenutno i da super radi, bez ikakvih problema itd. samo me ovo interesuje
u sluchaju da cu sa tim nesto znatno da UNAPRIJEDIM iphone.
Dajte mi svoja mishljenja vezano za ove stvari shto da chinim.
Hvala unaprijed.






Reply With Quote
bar da si hvala rekao sto sam te uputio kod momka da uzmes telefon

Bookmarks