Ooo koliko nas ima sa devijantnim nosom
Meni je prije jedno 5 godina doktor rekao da imam devijaciju u moju... pih, ne znam jel lijeva ili desna nozdrva a muka me gledat u ogledalo sad, uglavnom i rekao je da operisem to, ali sam odustao, ja mogu da disem, necujan sam dok to radim, e sad jedino je grdno kad sam prehladjen, pa se prevrcem u krevet kako bi mi se ocepila ona zdrava nozdrva (kad naslonim glavu na lijevu stranu lica, posle 5min se ocepi desna nozdrva i obrnuto)jer mi samo jedna tada radi, ili lijeva ili desna, a ako je u upotrebi ova devijantna moram se dopunjat vazduhom kroz usta, a to ne volim, volim disat na nos..
Eto, cisto sam htio da se upisem u ovu druzinu sa devijantnim ponasanje...ovaj mislim, devijantnim nosom...






jer mi samo jedna tada radi, ili lijeva ili desna, a ako je u upotrebi ova devijantna moram se dopunjat vazduhom kroz usta, a to ne volim, volim disat na nos..
Reply With Quote
Bookmarks