Quote Originally Posted by chochek View Post
evo se godinama kanim da operisem devijaciju,ali nikako da se nakanim upravo zbog ovoga boldovanog,bol me ne zanima,moze slobodno da boli,samo to disanje na usta,i slivanje sukrvice dok spavas,uzas!!!
cesto se i sad probudim u sred sna kao da me neko davi,ne znam dje se nalazim par minuta i nikako vazduh da uhvatim
Da ali ako operishesh to ce trajati par dana, a ovako cijeli zhivot...