imas slike
1997.god
klima, servo, centralna na dugme. u dobrom stanju. crvena, registrovana do marta 2011.
1300 eura.
imas slike
nemam slike, ocuvana je dobro, nema nikavih lomova, iscijepanih zezancija. auto je spolja potpuno ok, iznutra isto tako.
Dobra je alfa, ko je uzme nece se pokajati, a je li pazena jeste.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
ovo je vala dzabe ... greota je to za te pare dat ...
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
daj mi info za taj auto, koliko je presao? Odakle si, dje se moze vidjeti auto
97 godiste, sve sem koze. el. podizaci, centralna daljinska, el. podesavnje retrovizora, fali prednjmaska. unutrasnjost i spoljasnjost dosta dobro ocuvana. potrebno zamijeniti rebrasti, koji je vec kupljen.
auto se moze vidjeti na zlatici kod dragisa ivanovic skole. auto je presao 170000
E jbg, sad bi je uzeo da imam pare.
Nije fora, no i ja imam 145 boxer, a za te pare mi ne bi bilo zao da uzmem i ts, ali nazalost ih sad nemam.
Posalji mi br.telefona na pm
koliko trosi gradske?
No signature here.
dobro auto bogomi![]()
12 litara hahahahahah ma idi bre ko ce to da kupi
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks