ili.....
![]()
ili.....
![]()
"Tiha voda brijeg roni..."
Trenutno ova pjesma. Sto je vise slusam, vise se pronalazim u njoj
Evo jos jedna lijepa pjesma,koja ima tako lijep text
Izgleda da sam se zaljubio
Evo jedna od mene
i jos jedna...
Drugi način-Piši mi
Rijetko slusam ovako nesto, takoreci uopste.. Ali od Afion-a, sve!
Kada sam nervozan i ljut
more action less tears
Lažu, lažu me, da vrijeme liječi sve...
D. Merlin
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Eh vi sve neke pjesme ne znam ni ja. Hari je ubo dobru pjesmu, a eo jos dvije, znaci pjesme koje se slusaju u casovima beskonacne tuge i alkoholnog delrijuma
a ovo je vec malo ozbiljniji rad
textove ovih pjesama sam nekad dobijao u vidu sms poruka
Last edited by kvarni; 01-11-10 at 14:57.
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
ljubav:
adrenalin:
šlager:
eSkurzijska himna:
Kvarni
Vesna Z... +1
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
E evo ti Kvarni zelena za pjesmu "za vjencanim stolom",100 god je nisam cula....Veka je kraljica to se zna...Evo jos jedne od nje...
"Tiha voda brijeg roni..."
Ili moj dobri prijatelju Rušo.
Zaboravio sam ove
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks