Eto vidj,ne pricam ja vazda uzalud da ljudi treba da budu oprezni..no aj' sad..
Treba treba grupa jedna..![]()
Eto vidj,ne pricam ja vazda uzalud da ljudi treba da budu oprezni..no aj' sad..
Treba treba grupa jedna..![]()
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks