View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 498 of 2251 FirstFirst ... 3984484884944954964974984995005015025085485989981498 ... LastLast
Results 12,426 to 12,450 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #12426
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Što ih nećemo isprašit jedno 5-6:0 tamo sad sa ovoliko samopouzdanja..
    She is only here to annoy herself!

  2. #12427
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    - Srušićemo Crnu Goru u Kardifu i omogućiti Engleskoj miran put na Euro - rekao je Geret Bejl.
    Jedino ako se otvori onaj interdimenzionalni procjep ispod Kardifa i neko čudo iz njega izađe.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  3. #12428
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Biće teško u Kardifu, ali mnogo je važnije da dobijemo Bugare prvo, ovđe.

    I ne znam što znači Bejlu ova izjav, trebala bi UEFA da se pozabavi ovom izjavom, ako javno izjavljuje da će da pomognu Englezima, trebalo bi ga pitati da li će prije toga da puste Engleze da ih dobiju?

  4. #12429
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    The Anglo-Norman kings of England had conquered Wales militarily..

    baš imaju veliki razlog da im pomognu
    She is only here to annoy herself!

  5. #12430
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Vijesti, 14. 10. 2010.

    ENGLEZI SADA SHVATAJU DA IM JE CRNA GORA RIVAL ZA PRVO MJESTO

    Rio čeka Podgoricu


    Nakon remija bez golova na svom terenu protiv lidera grupe, Englezi su definitivno shvatili da im je Crna Gora najveća prepreka direktnom plasmanu na Evropsko prvenstvo.
    Tako je kapiten Gordog Albiona Rio Ferdinand rekao da već iščekuje meč u Podgorici koji bi trebalo da bude odlučujući, dok je njegov zamjenik Stiven Džerard priznao da je do Ukrajine i Poljske “dugačak put”.
    - Sve su prilike da će utakmica u Crnoj Gori u oktobru naredne godine biti odlučujuća za prvo mjesto u grupi i plasman na Evropsko prvenstvo. Ostaje nam da u narednim susretima izvučemo što više bodova i sačekamo taj meč - rekao je defanzivac Mančester junajteda, i uperio prst u sudiju:
    - Trebalo je da svira penal. Kada se igra utakmica na tako visokom nivou, očekujete da i sudija bude na visokom nivou.

    Ferdinand je priznao razočaranje nakon 0:0 protiv lidera grupe.
    - Nismo izgubili, nismo primili gol, što je za pohvalu. Ali, kada igramo na “Vembliju”, poželjno je da navijače pošaljemo kući srećnijima.
    Kapiten i legenda Liverpula Stiven Džerard obasuo je Crnu Goru komplimentima:
    - Pokušavali smo da ih pritiskamo, ali su se branili izvaredno. Crna Gora je fizički vrlo jak tim, sjajno organizovan. Ne smijemo da zaboravimo da smo igrali protiv ekipe koja je došla na “Vembli” sa sve tri pobjede od 1:0, bez primljenog gola. Imali smo nekoliko šansi, njihov golman je bio izvanredan. Na kraju smo bili srećni, momak je pogodio prečku - rekao je Džerard.

    Engleska će, po kapitenu Liverpula, imati dovoljno mečeva da se vrati na prvo mjesto.
    - Završili smo ovu godinu, ali ćemo u narednoj imati još pet utakmica. Puno toga je u opticaju, ali znamo da je do Evropskog prvenstva dugačak put.
    I Fabio Kapelo je odbio da daje dugoročne prognoze.
    - Da li sam dobar samo kao klupski trener? Ma dajte molim vas, to je samo jedna utakmica.

    Hicfeld u čudu: Crna Gora je prejaka!

    Trener Švajcarske Otmar Hicfeld sijao je od zadovoljstva nakon pobjede nad Velsom u Bazelu (4:1), a onda mu je vijest o remiju na “Vembliju” totalno pokvarila raspoloženje.
    - Bio je to šok za mene. Zaista to nisam očekivao. Crna Gora, ekipa iz petog šešira, ima deset bodova u četiri utakmice, što je senzacija. Ali, zaustavljena je i Engleska, sada će i ona postati nervozna - rekao je popularni General.
    Velšani su izgubili sve nade, sada će im jedini cilj biti da - pomognu Englezima!
    - Srušićemo Crnu Goru u Kardifu i omogućiti Engleskoj miran put na Euro - rekao je Geret Bejl.


    Dl.M.
    Neka se samo nadaju . Iskreno ne vidim zasto bi Velsani pomagali Englezima, jer je poznata njihova "zajednicka" istorija .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  6. #12431
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Neka se samo nadaju . Iskreno ne vidim zasto bi Velsani pomagali Englezima, jer je poznata njihova "zajednicka" istorija .
    ma oce da ih operemo u njihov lokal,nisu to irci.
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  7. #12432
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #12433
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    odlicna je.....

  9. #12434
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aooo ebaste mu ajku sa majicama na svaku temu!
    da je dzoni ovo uradio dobio bi ban
    :)

  10. #12435
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Potpuno se slazem

  11. #12436
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,746
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ako misliš samo na utakmicu sa Englezima onda je najbitnije bilo da se ne primi gol prvih pola sata a posle će se tačno znat što oni pokušavaju po sredini i krilima a to se lako moglo neutralisat!!!Još su prekidi bili sporni ali tu je odbrana bila bez greške tako da sam ja od 75 min. očekivao naš gol ali nije bilo Mirka da iskoristi neku kontru i pretrči cijelu odbranu ka što umije da radi (možda i njabolje od Evrposkih igrača) al isto puče prečka ...
    bolji bi tu Joveta bio...Da je mirko, sve bi živo išlo na njega, i posR*li bi se, ovako rasterećeno, koristile su se kvalitetne šanse, i igralo se ljepše.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  12. #12437
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,746
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dajte ljudi neki snimak utakmiceee
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  13. #12438
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve u svemu,drago mi je da ljudi vidjese da ni te velike reprezentacije ne cine supermeni i da nasi nisu inferiorni u odnosu na njih sto se fizickih karakteristika tice i valjda se vise nece zalijetat sa prognozama o nasim porazima od 4-0,5-0 i slicno jer samo nekoliko reprezentacija na svijetu imaju potencijal da nas realno tako rasture(normalno,moze da se desi protiv svakog,ali nije za ocekivat).Sta vise,ja mislim da smo od Engleza bili za nijansu fizicki jaci,a mora se priznat da smo i imali malo srece sto nije igrao Defo,jer bi on u kombinaciji sa Runijem(koji nije posebno dobro odigrao,ali nam je i takav stvorio najvise problema i imao dvije odlicne sanse) bio mnogo opasniji od Krauca.
    A sto se Krauca tice posebno mi je smijesno bilo procitat u nekom od onih engleskih medija kako nije uspio da iskoristi svoju prednost u visini i snazi u odnosu na igrace iz crnogorske odbrane :blah: .Je li realno da neko ocekuje da covjek od 2 metra i nepunih 80 kila bude dominantan u odnosu na covjeka od 197 i 92 kila?Prednost u snazi .Za mene bi bio Dzudovicev kiks da je Krauc bio dominantan u odnosu na njega.

  14. #12439
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    A sto se Krauca tice posebno mi je smijesno bilo procitat u nekom od onih engleskih medija kako nije uspio da iskoristi svoju prednost u visini i snazi u odnosu na igrace iz crnogorske odbrane :blah: .Je li realno da neko ocekuje da covjek od 2 metra i nepunih 80 kila bude dominantan u odnosu na covjeka od 197 i 92 kila?Prednost u snazi .Za mene bi bio Dzudovicev kiks da je Krauc bio dominantan u odnosu na njega.
    Ja sam se radovao kad sam čuo da će Krauč da igra, sjetio sam se odmah Džudovića.

  15. #12440
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.goal.com/en/news/2898/eur...ootball-nation
    Sto se cini,digosmo Evropu na noge
    Raise my hammer,take my aim

  16. #12441
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    http://www.goal.com/en/news/2898/eur...ootball-nation
    Sto se cini,digosmo Evropu na noge
    a makse, vidi komentara: to je sve produkt srpske skole fudbala, svi oni igraju za CG zato sto nemaju mjesta u srpskoj reprezentaciji

    p.s. ne mogu da se kopiraju komentari sa sajta, pa sam ovako grubo preveo
    AJMO CRNA GORO !!!

  17. #12442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    kako ne mogu?

    yoann grcf
    9:11 PM Oct 14, 2010
    that s all products of serbian football school,... and also some players dont have any connection with montenegro, but play for them because they are not able to find a place in serbian national team

  18. #12443
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni nije htjelo, nikako... evo ne moze ni sad, ma nema vezeee
    AJMO CRNA GORO !!!

  19. #12444
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    a u vezi komentara....yes coce....svi se pobise da igraju za srbiju....posebno sad.

  20. #12445
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    a u vezi komentara....yes coce....svi se pobise da igraju za srbiju....posebno sad.
    To stoji,ni onog tetoviranog majmuna nisu puštili da igra pa je popizdio

  21. #12446
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

  22. #12447
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Jako smo sretni, i ja i Kranjčar i igrači, veliki smo optimisti i sada smatramo, ako uzmemo bodove gdje se očekuje da ih uzmemo, da kao drugi u našoj grupi možemo doći do dodatnih kvalifikacija, što je za našu momčad i zemlju strašan rezultat jer, unatoč svemu, preoptimistički bi bilo reći da ćemo biti prvi s obzirom na to da mislim da su Englezi i dalje favoriti naše grupe", istaknuo je nekada veliki srpski nogometaš.

    Svaka cast indexu na svemu sto su do sad pisali za nas, ali mislim da je ovo cista provokacija! Ovo bas ne moze biti slucajna greska. I to aj da je bio intervju sa nekim drugim, no sa covjekom koji je vazda istica da je Crnogorac!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  23. #12448
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Ma to je greška najobičnija, mahinalno čovjek to otkucao.

  24. #12449
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    kako ne mogu?

    yoann grcf
    9:11 PM Oct 14, 2010
    that s all products of serbian football school,... and also some players dont have any connection with montenegro, but play for them because they are not able to find a place in serbian national team
    ima tu neke istine. neki iz naseg tima spadaju tu, da. ali ako cemo pravo, mi smo ti koji imaju balkansku mega-zvijezdu. nekad dejo, pa pedja, sad mirko... uvijek mi imamo toga ko je ekstra klasa. nije da je to neka nasa skola, nego eto, mozda nas jednostavno hoce da imamo taj talenat.

    ne znam. evo pogledajte vels. i oni su kroz generacije imali prave zvijezde dejovog, pedjinog, mirkovog kalibra. giggs je njihov dejo, valjda je mali gareth bale njihov jovetic, itd. a opet, taj vels koji ima 3 miliona stanovnika, koji je dio te kolijevke fudbala i tako dalje, a opet se nikad ne plasirase na veliko takmicenje. pretpostavljam da su i oni mogli popuniti rupe sa mid-level engleskim fudbalerima.

    poenta je, nije lako biti dobra ekipa. daleko da smo mi od toga, i za prolaz ce trebati jos dosta toga, ali mislim da smo sasvim ok. nase sportiste zvijezde svjetske klase skidaju nase sjeverne komsije, tako da smo, sve u svemu, vjerovatno mi ti koji patimo.

    evo, napalih se na to gore, stogod to bilo. ovo je samo bio jedan osvrt iz mog ugla, ne zamjerite . a mozda je ovaj period, kad se strasti smire, i pravo vrijeme da stvarno analiziramo koliko smo zaista jaki, i sto ova razlika u bodovima (u odnosu na nas poslije onih 'dobrih igara', a sve samih remija i poraza od pretprosle godine) zaista pokazuje? jesmo li jaci, koliko smo jaci? koliko su talenta zaista unijeli basa, dzudovic i bozovic, i da, mali savic, recimo delibasic i beciraj? gubimo li time sto nema burzanovica? gdje je kranjcar u svemu tome, bi li on isto ovo mogao i sa onom grupom koja se tek skupila?

  25. #12450
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    nesporno je koliku je razliku sam Cico napravio. eto toliko.

Page 498 of 2251 FirstFirst ... 3984484884944954964974984995005015025085485989981498 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •