View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 497 of 2251 FirstFirst ... 3974474874934944954964974984995005015075475979971497 ... LastLast
Results 12,401 to 12,425 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #12401
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da javim jos jednu lijepu vijest. mladi reprezentativci plasirali su se kao drugoplasirani u sledecu rundu kvalifikacija za evropsko prvenstvo, pobijedivsi san marino sa 5 0, taman koliko je bilo dovoljno da se austria na gol razliku prebaci na 3ce mjesto. Inace 5 gol je, da bude sladje postignut u 89 minutu Na konacnoj tabeli francuska prva sa tri pobjede, crna gora i austrija po cetiri boda, ista gol razlika, ali Crna Gora sa vise postignutih golova. E viva!

    GRupa 12
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  2. #12402
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sta radi onaj bojovic? bijo je pravi .... i bolj od dzudovic sto puta

    SAVIC-BASA-BOJO-JOVANO

    ovo je tek prava odbrana

  3. #12403
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    462
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  4. #12404
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    zavisi od prodaje TV prava jer dio tih sredstava se daje. Racunaj na nekih , 8 miliona eura ili vise.
    To je dovoljno da se odrade svi prvoligaski i drugoligaski tereni. Jer mislim da je Sutjeska pomocni teren napravila za otprilike 150 hiljada(ali nijesam siguran). Jeste da je vjestacka trava, ali je isto odlican, tako da nam i prirodna ne treba, vazno je da se ne gledaju one njive, pa ce jednog dana biti i prava podloga.

    Sa takvim terenima bi se kvalitet fudbala drasticno popravio, a to je recept za vracanje publike.

  5. #12405
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vukasin Micunovic View Post
    April 2006:

    "Gdje se to nalazi crnogorski fudbal... Zasto, ako je tako, a jeste, uostalom kao i u drugim sportovima, zurimo na marginu, odnosno u ambis, u ponor gdje ce nam mjerilo biti San Marino, Andora, Lihtenstajn. Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije..."

    Veselin Drljevic, DAN


    Veoma realno i objektivno...nepristrasno prije svega.Da li se ovaj "sportski novinar" i dalje bavi istim poslom?Ne pratim previse DAN,pa ne znam,ali me stvarno interesuje ima li taj covjek obraza da i dalje radi ovaj posao.
    p.s. ovo je knjiski primjer za ironiju ili prosto receno-ko drugome jamu kopa,sam u nju upada.Od svih mogucih zemalja on je nasao bas Estoniju da pomene .
    Last edited by GreatMontenegro; 14-10-10 at 00:19.

  6. #12406
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    'sportski novinar?'

    taj reptil je urednik dotičnog dnevnog lista.

  7. #12407
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    'sportski novinar?'

    taj reptil je urednik dotičnog dnevnog lista.

    :shock:
    Tragikomicno.Najgore od svega sto je tad ta prica kod mnogih prolazila kao "realna",a poneki se ni sad ne daju.

  8. #12408
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikad nama sa strane nijesu niti ce naudit ka sto su ljudi slicni ovim "sportskim" novinarima.
    Once we were big but then 1918 came...

  9. #12409
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    '... da Savicevic nece igrat'...' hahahahahha
    Kako je ovaj covjek mio!!

    Pustite 'Dan' i slicna *****! Na ovaj nacin pokazuju koliko su ogorceni sto Crna Gora ne gubi i sto je Srbija tu dje je. Samo treba gledat' nasa posla i povremeno se nasmijati na njihove gluposti.
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  10. #12410
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cico je pravi pravcati gospodin. Ja sam, inace, jedan od tih koji ga je u gradu zaustavio... entuzijazam sa kojim je odgovarao na moja pitanja me je prosto ocarao.

  11. #12411
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Cico je pravi pravcati gospodin. Ja sam, inace, jedan od tih koji ga je u gradu zaustavio... entuzijazam sa kojim je odgovarao na moja pitanja me je prosto ocarao.
    Pa ispričaj malo razgovor.

  12. #12412
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo, bravo, svaka cast!
    Da odete direktno na EP, kao prvi iz grupe!

  13. #12413
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Kad se sve sagleda hladne glave ovo je zbilja nevjerovatan uspjeh :roll: tj. broj bodova ali i najbitnije odlična igra (taktički,tehnički,fizički) su veliki dobitak u tako kratkom vremenu a sa tako jakim protivnicima
    deuscroix

  14. #12414
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prosle kvalifikacije smo pricali kako imamo dobar napad,al zato odbrana supljina velika,a sad 5 meceva bez primljenog gola Da se zahvalimo i uefi zbog Poleksica

  15. #12415
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DR-little-man View Post
    prosle kvalifikacije smo pricali kako imamo dobar napad,al zato odbrana supljina velika,a sad 5 meceva bez primljenog gola Da se zahvalimo i uefi zbog Poleksica
    Prosle kvalifikacije su nam stub odbrane bili Tanasijevic i Batak.

  16. #12416
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,746
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Kad se sve sagleda hladne glave ovo je zbilja nevjerovatan uspjeh :roll: tj. broj bodova ali i najbitnije odlična igra (taktički,tehnički,fizički) su veliki dobitak u tako kratkom vremenu a sa tako jakim protivnicima
    ja sam nakon 75min onakve igre rekao da nam mogu dat 3 gola, nije bitno, naši su pokazali damu
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  17. #12417
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    ja sam nakon 75min onakve igre rekao da nam mogu dat 3 gola, nije bitno, naši su pokazali damu
    Ako misliš samo na utakmicu sa Englezima onda je najbitnije bilo da se ne primi gol prvih pola sata a posle će se tačno znat što oni pokušavaju po sredini i krilima a to se lako moglo neutralisat!!!Još su prekidi bili sporni ali tu je odbrana bila bez greške tako da sam ja od 75 min. očekivao naš gol ali nije bilo Mirka da iskoristi neku kontru i pretrči cijelu odbranu ka što umije da radi (možda i njabolje od Evrposkih igrača) al isto puče prečka ...
    deuscroix

  18. #12418
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ja sam siguran da bi ga Mi$a zabio u zadnjih 10 minuta. Ono je bila idealna utakmica za njega. Samo sto bi onda stvarno skinuo gace i doveo nas u nezavidan polozaj protiv Bugara
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #12419
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ali bi Bugare i ostale doveo u nezavidan polozaj protiv Engleske. Morali i da ih sve napune redom.

  20. #12420
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,548
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    aaaaaa....kako docekat jun iduce godine?

    jos jedno....mi nijesmo ni svjesni koliko cemo bit jaci, sa ovakvim samopouzdanjem, sa joveticem, drincicem i pavicevicem u sastavu.

  21. #12421
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    aaaaaa....kako docekat jun iduce godine?

    jos jedno....mi nijesmo ni svjesni koliko cemo bit jaci, sa ovakvim samopouzdanjem, sa joveticem, drincicem i pavicevicem u sastavu.
    sto pominjete toga drincica ka da je maradona...a maxe!
    nadovezao bih se samo i spomenuo fatica na lijevog beka u slucaju da se jovanovic povrijedi... znaci, imamo na svakoj poziciji solidnu zamjenu.

  22. #12422
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos nesto, maka' bih bataka i pejovica iz reprezentacije i doveo djikanovica(lucia) i fatica.

  23. #12423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,548
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    sto pominjete toga drincica ka da je maradona...a maxe!
    kad opali...ima bombu u noge.
    Last edited by avet; 14-10-10 at 15:07.

  24. #12424
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    sto pominjete toga drincica ka da je maradona...a maxe!
    To je Esjen naše reprezentacije drug
    deuscroix

  25. #12425
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Velšani će da igraju za Engleze, biće vrlo teško u Kardifu

    Vijesti, 14. 10. 2010.

    ENGLEZI SADA SHVATAJU DA IM JE CRNA GORA RIVAL ZA PRVO MJESTO

    Rio čeka Podgoricu


    Nakon remija bez golova na svom terenu protiv lidera grupe, Englezi su definitivno shvatili da im je Crna Gora najveća prepreka direktnom plasmanu na Evropsko prvenstvo.
    Tako je kapiten Gordog Albiona Rio Ferdinand rekao da već iščekuje meč u Podgorici koji bi trebalo da bude odlučujući, dok je njegov zamjenik Stiven Džerard priznao da je do Ukrajine i Poljske “dugačak put”.
    - Sve su prilike da će utakmica u Crnoj Gori u oktobru naredne godine biti odlučujuća za prvo mjesto u grupi i plasman na Evropsko prvenstvo. Ostaje nam da u narednim susretima izvučemo što više bodova i sačekamo taj meč - rekao je defanzivac Mančester junajteda, i uperio prst u sudiju:
    - Trebalo je da svira penal. Kada se igra utakmica na tako visokom nivou, očekujete da i sudija bude na visokom nivou.

    Ferdinand je priznao razočaranje nakon 0:0 protiv lidera grupe.
    - Nismo izgubili, nismo primili gol, što je za pohvalu. Ali, kada igramo na “Vembliju”, poželjno je da navijače pošaljemo kući srećnijima.
    Kapiten i legenda Liverpula Stiven Džerard obasuo je Crnu Goru komplimentima:
    - Pokušavali smo da ih pritiskamo, ali su se branili izvaredno. Crna Gora je fizički vrlo jak tim, sjajno organizovan. Ne smijemo da zaboravimo da smo igrali protiv ekipe koja je došla na “Vembli” sa sve tri pobjede od 1:0, bez primljenog gola. Imali smo nekoliko šansi, njihov golman je bio izvanredan. Na kraju smo bili srećni, momak je pogodio prečku - rekao je Džerard.

    Engleska će, po kapitenu Liverpula, imati dovoljno mečeva da se vrati na prvo mjesto.
    - Završili smo ovu godinu, ali ćemo u narednoj imati još pet utakmica. Puno toga je u opticaju, ali znamo da je do Evropskog prvenstva dugačak put.
    I Fabio Kapelo je odbio da daje dugoročne prognoze.
    - Da li sam dobar samo kao klupski trener? Ma dajte molim vas, to je samo jedna utakmica.

    Hicfeld u čudu: Crna Gora je prejaka!

    Trener Švajcarske Otmar Hicfeld sijao je od zadovoljstva nakon pobjede nad Velsom u Bazelu (4:1), a onda mu je vijest o remiju na “Vembliju” totalno pokvarila raspoloženje.
    - Bio je to šok za mene. Zaista to nisam očekivao. Crna Gora, ekipa iz petog šešira, ima deset bodova u četiri utakmice, što je senzacija. Ali, zaustavljena je i Engleska, sada će i ona postati nervozna - rekao je popularni General.
    Velšani su izgubili sve nade, sada će im jedini cilj biti da - pomognu Englezima!
    - Srušićemo Crnu Goru u Kardifu i omogućiti Engleskoj miran put na Euro - rekao je Geret Bejl.


    Dl.M.

Page 497 of 2251 FirstFirst ... 3974474874934944954964974984995005015075475979971497 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •